Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az ilyen láb/fenék?

Figyelt kérdés

Sportolok, egészségesen táplalkozom,'ilyen lábakat örököltem sajnos, kicsit tömzsi.


[link]


2014. okt. 26. 21:34
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
nem tűnik vastagnak, ezt pont jó :D ha akarod küldhetek képet az én alakomról, fiú vagyok :D
2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
elég fura.....nem jön be
2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lányok. Odavagyok a pici lányokért, és neked jó alakod is van hozzá.
2014. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön :D
2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szia. Küldesz privátban képet, fejjel együtt?
2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Nemtom skacok mielőtt itt ajánlatokat tesztek egy arcot azért jó lenne látni, öreg róka vagyok már láttam pár dolgot :-)

amúgymeg átlag sok ilyen testfelépítésű csajról keringenek képek a neten de utcán is látni, ettől azért ne szállj el

2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nekem tul tinis
2014. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem a hasonlóan kicsit vastagabb, van mit fogni comb jön be, szóval nem gond! :)

A vádlidon látszik inkább, hogy kicsi vagy. :P

2014. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szép, formás, feszes. Látszik, hogy sportolsz. Nem írok mást, ugyanis nem látom az arcod, sajnos arc nélkül bármidet fotózhatod akkor sem fogok hátast dobni. Kíváncsi vagyok a személyiségedre, vajon egy kedves, érzelmes lánynak van e ilyen alakja vagy egy....-nak. Furcsa, hogy ilyen helyen kérsz véleményt ahol az írók 80%-a "magasvékony" és/ vagy kigyúrt adonisz, akiknek a gondolatait a szex és a buli korlátozza. De újfent megismétlem jó alakod van :)
2014. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!