Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "ilyen" ember tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "ilyen" ember tényleg magányra van ítélve?

Figyelt kérdés
A kis farkam miatt nem mertem ismerkedni lányokkal, féltem hogy mit mondanak, hogy a feszültség miatt hamar elmegyek stb.. Így inkább hagytam, de annyira hiányzik már egy társ, nagyon.. 20 vagyok, van még innen visszaút, tapasztalatok?
2014. okt. 26. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
ha szeret bárhogyan elfogad, rosszul döntöttél akkoriban
2014. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány simán ki lehet belőle jonni

Am addig amig oda nem kerusz ezen kar izgulni

2014. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ide jutottunk el, hogy sokan a külsőségekre mennek rá. Most akkor azt tervezed, hogy soha nem lesz senkid azért ,mert "kicsi a farkad"?! Tudom közhely , de nem minden lánynak első számú párválasztási kritérium az ,hogy a jelöltnek nagy farka legyen. Ha kedves, megértő, őszinte rendes srác vagy akkor nem kell félni. Úgy lehet élni az életet, ha tapasztalatot gyűjt az ember nem úgy, hogy falak mögé bújik és elzárja magát a világtól. A "megfelelő" ajtón kell kopogtatnod és nyert ügyed lesz.

Nem minden csak felszínes és csak a külsőségek érdeklik ezt ne feledd.

20/L

2014. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy magányra ítélve.

Nem a méret a lényeg! Volt már 12cm-es farkú pasim is. Jó volt vele a szex. Megcsalt, azért lett vége.

A mostani barátomnak a normális a mérete, de 4-5 rántás és már el is sült. Előjátéknál is fokozottan kell figyelni, hogyan nyúlok hozzá, nehogy túl korán legyen vége. De mindig alaposan megujjaz és kinyal.


Hidd el azok, amiket leírtál, egy normális érett agyú lánynak nem fő szempont.

A tini lányok többsége buta. Gondolom ezért a rossz tapasztalat.

2014. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát igen... már bocs, de amíg nem kerülsz ágyba a kiszemelt lánnyal, mit számít milyen a farkad? S különben is, szerinted minden lány mérőszalaggal jár maga után? Vagy az első kérdésük a neved után a méreted? Képzeld el, ha egy szűk lányt találsz, még örülne is neki, hogy nem hasítasz úgy bele.


Ez a kijelentés, amit a magyarázat elejére írtál épp olyan mintha azt mondanám, hogy nem merek fiúkkal ismerkedni, mert a középső lábujjkám hosszabb a nagyujjkámnál. Vagy mert a jobb kisajkam nagyobb a balnál. Téged ez zavarna?

2014. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, örülök, hogy normális hangneműek és hasznosak voltak :)

Igen, mert mindenhol, szinte az összes lánytól azt hallani - hogy valós tapasztalat alapján vagy csak a "trend" miatt, nem tudom - hogy kisportolt, nagy farkú pasi kell neki (18cm+). Van aki nem ilyen nyiltan, de többségében ezt mondják. Edzeni járok, próbálok változni, de a farkammal nem tudok mit kezdeni sajnos, a belső tulajdonságaimat tekintve... Mindenféle túlzás nélkül aki nálam megbízhatóbb, odafigyelőbb, megértőbb és kedvesebb, azelőtt megemelem a kalapom. Csak féltem/félek. De köszönöm a válaszokat tényleg :)

2014. okt. 26. 23:14
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló! Nem, nem zavarna, egy cseppet sem.

Ugyanúgy ahogy a mellméret sem érdekel, mert tetszett már meg kisebb mellű és nagy mellű lány is, én szinte csak arcot nézek, nálam 80%-ban az a mérvadó.

2014. okt. 26. 23:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Uram,akkor most mondjam én meg azt,hogy felém meg nem is néznek a nők,és levegőnek néznek?Szerinted ez jobb?

Sokkal jobb a helyzeted,engem kb. emberszámba sem vesznek a nők,egy olyan nem volt még,aki érdeklődött volna felém.

A legviccesebb az egészbe,hogy igényes vagyok teljesen magamra,öltözködésemre is,és még csúnya sem vagyok...

Hagyd ezt a kicsi dolgot szerintem,ettől még bőven lehet bármilyen nőd,az a legutolsó dolog,amit figyelnek,de akkor már révbe értél náluk... :)

2014. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"mindenhol, szinte az összes lánytól azt hallani - hogy valós tapasztalat alapján vagy csak a "trend" miatt, nem tudom - hogy kisportolt, nagy farkú pasi kell neki (18cm+). Van aki nem ilyen nyiltan, de többségében ezt mondják"


NE hallgass az ilyenekre, mert nem ez számít! Néha én is szörnyülködöm ezen az oldalon, hogy sok csaj leszólja, ha a pasinak 18 alatt van és legszívesebb leütném az ilyen lányokat. Nekem eddig szerencsére nem volt dolgom extra nagy mérettel, nem is vágyom rá, mert a "kisebbel" is sokszor fáj. Úgyhogy hagyd ezt a hülyeséget, nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem hogy Te milyen vagy :)

2014. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!