Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Kizáró ok ha vki pattaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Kizáró ok ha vki pattanásos? A bnőm az és sztem attól még nem kéne széggyelnie magát.

Figyelt kérdés
de ha tetszik neki egy fiú nem mer hozzá közeledni mert fél h mit mondd rá a srác..:S
2010. jan. 25. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez szerintem hülyeség.természetes dolog mondjuk nem mindegy azsem hogy milyen szinten!szerintem az az 1. hogy belülről milyen és utána a külső!de ez csak az én véleményem!
2010. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szia!Én szerintem nem kizáró ok hogy egy lány pattanásos..és akkor mivan?attól még lehet szép,és ne legyen szégyenlős mert így hogyha folyamatosan a pattanásai miatt nem mert imserkedni nem lesz egy barátja sem!és ha a srác mondd rá valami csúnyát,az egy nagy bunkó paraszt mivel a pattanás az egy természetes dolog..ha valami csúnyát mondd elkell felejteni a srácot!
2010. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom neki.:) köszii.(KL)
2010. jan. 25. 18:41
 4/13 anonim válasza:
A másik dolog,járjon sokat kozmetikushoz és szép lesz az arca!Járjon gyakran kozmetikushoz,havonta vagy 2havonta,és miután kinyomta a pattanásait és a miteszerjeit a kozmetikus utána a lánynak mindennap fertőtleníteni kell az arcát ilyen arctonikkal,és meglehet kérdezni a kozmetikust ajánl-e valami krémet ami lecsillapítja a pattanásokat,nem engedi annyira begyulladni!
2010. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
a szolárium is jót tesz nekik nagyon!és az nem is válik hátrányára ha nem hipóreklám :D
2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, a szolárium nem tesz jót a bőrnek.

A pubertáskort meg kinövi, nem kizáró ok. A kozmetikus viszont megoldás lehet.

2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Att függ h milyen szinten pattanásos.

Hú nekem rettenetes arcom volt nyáron.. DE Roaccutan a megmentőm.

Hát nállam is ez volt, akárki mondott bármit, nem mertem közeledni csajhoz. Vmi iszonyat módon a földbe döngölte az önbizalmamat. Megértem a csajszit, de nem hiszem h neki oylan súlyos lenne.

Majd elmúlik... Krémek nem segítenek!

2010. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Így van. Nekem 1,5 éve volt ilyen. Ha nagyon csúnya az arca inkább menjen bőrgyógyászhoz, ilyen-olyan TV-ben agyonreklámozott krémek, tonikok nem érnek sokszor semmit.


17 L

2010. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 3 éven keresztül jártam bőrdokihoz, számtalan kenőcsöt, tonikot, ecsetelőt felírt és egyik sem használt, max 1-2 hétre elhalványította, és addig hatott is amig meg nem szokta a bőröm.

Kozmetikushoz is jártam, de akkor se voltam vmi szép látvány,de elkezdtem szoliba is járni és sokat javított!!!

persze nem kell túlzásba esni!Meg ez attol is függ, hogy milyen típusú a bnöd bőre, ha nagyon fehér akkor csak óvatosan!

20/L

2010. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

sztem kizáró ok ha vki pattanásos,mert arról igenis tehet.

megoldhatja: kozmetikus, bőrgyógyász, szolárium, és a táplálkozás megváltoztatása is!! eddig nem találkoztam olyannal akinek egyiksem segített volna, max nem érdekelte annyira hogy vegye a fáradtságot/pénzt kipróbálni.

akkor nemgáz ha nincs pénze,akkor megérthető. de ha már van pénze új kabátot, csizmát vásárolni,meg bulizni,akkor inkább erre költse.

2010. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!