Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Elég körülményes a helyzet, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Előre köszönöm aki hajlandó végigolvasni, és tanácsot adni, hisz kívülállóként általában sokkal tisztábban látjuk a dolgokat.

Van egy lány akivel együtt voltunk 2 éve nevezném amolyan gyerekszerelemnek). Nem volt túl komoly, sem olyan hosszantartó. De jó barátok maradtunk. Azonos a baráti körünk, ezért elég sokat vagyunk együtt. Volt a közelmúltban, hogy ő nézelődött más fiúk után, én meg lányok után, ennek ellenère mindig egymásnál kötöttünk ki. Tegnap elcsattant egy csók. Eddig ezzel nincs gond, csak hogy van egy lány, akivel nemrég-óta párszor találkozgattam, távolság miatt csak heti egyszer. Nála én vagyok az első fiú, akiben komolyabban megbízik, úgy tudom, hogy nem volt még barátja. A szülei úgy-ahogy bírnak. Kedves, segítőkész, csinos, jól tanul.

Vittem neki párszor virágot, jól elbeszélgettünk, ölelés, puszi előfordult. Az, hogy ezek mennyire "nagy" dolgok, az relatív, úgy érzem, hogy a lány vár tőlem valamit (jogosan), és kedvel (a szülők valószínűleg túlgondolják a dolgot kicsit). Ategnapi esettel azt hiszem, eléggé lehangolnám, ha elmondanám neki, és lenne pár rossz éjszakája, ha meg nem mondom el, akkor se szép és jó minden, mert magamat nem érzem korrektnek vele szemben, és egy olyan "tökéletes képzelt helyzetben" élne, ami valójában nem az. Legjobban örülnék, ha ez a másik történet el se kezdődött volna, de eléggé benne vagyok. Kedves, és végtelenül szimpatikus az a lány, valahogy mindig az "elsőnél" lyukadok ki. És nem bánom, mivelhoy a legjobb barátom, ismerem őt a hibáival együtt, csakhogy amikor nem volt semmi más kilátásban kettőnk közt, akkor elkezdődött ez a második szál, ami nélkül most el lennék, még ha mennyire hiányozna is, de most mit mondjak annak a lánynak, aki kedvel, és bízik bennem, és bár nem volt köztünk semmi komoly, csak "kilátásban van"? Nem tudom elkerülni, hogy megbántódjon, viszont nem tudom, mit tehetnék, mit mondhatnék neki, hogy emészthető legyen, de igaz is? Eléggé seg.fej vagyok jelen helyzetben :/


2014. okt. 27. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Légy őszinte vele és mond el neki. Valószínűleg megszakad a kapcsolatotok, de még így a legtisztább. Ne játszd el, hogy kiábrándultál belőle, vagy túl nagynak tartod a távolságot, egyszerűen van valaki más. És sajnálod. És nem akarod hülyíteni.


Ennyi.

2014. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is neked kell felmérni melyikükkel van jövőd.

Ahogy olvasom ezzel a másodikkal még csók sem volt. Úgymond még az udvarló fázis legeleje. Nem tartozol neki semmivel. Azt meg végképp nem kell az orrára kötni, hogy kivel smároltál, csak nagy kalamajka lenne belőle, feleslegesen szenvedne. Egész egyszerűen elkezded hanyagolni.

El kell szépen döntened, hogy melyiket választod, és innentől csak annak az egynek csapni a szelet, az a tisztességes. Meg kell fontolnod, van-e értelme az elsővel újra összejönni. Ellene szól, hogy régen már szakítottatok, miért lenne most más? Viszont mellette szól, hogy jó barátok vagytok, ami nem utolsó szempont egy kapcsolatban. Legjobb, ha elbeszélgetsz vele, hogy ő hogy gondolkodik, lenne-e egyáltalán kedve újrakezdeni.

Ha a második lány pedig érdeklődik, hogy miért hanyagolod, majd elmagyarázod, hogy kiújult valami a régi barátnőddel, téged is meglepett, te is azt hitted már vége, stb.

2014. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!