Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy kinek mi a felvállalhatóbb helyzet? Minimum 20 év korkülönbség vagy valakihez képest extrém kinézet?

Figyelt kérdés

Extrém kinézet alatt azt értem,hogy 40cm magasság különbség,70kg súlykülönbség,mindenki által nagyon csúnyának tartott személy,erősen kihívó külső,férfinál zöld haj stb.


Korkülönbség alatt pedig ara gondolok amikor a férfi a fiatalabb.(Szerintem a 20 évvel idősebb férfi teljesen elfogadott).



2014. okt. 5. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Hozzám képest extrém kinézet számomra nem elfogadható. Mivel lány vagyok, 175 cm, ha a férfi 195 pl. az rendben van.

A korkülönbséggel viszont nincs bajom, de 20 év maximum, és nem minimum.

2014. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
#1 válaszol hány éves vagy? :D Nem találkoztam még olyan lánnyal a környezetemben, aki így határozottan ki merte volna jelenteni, hogy nem gáz a 20 év korkülönbség se. A legtöbben már azért is panaszkodnak, ha a pasi 5-6 évvel idősebb.
2014. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretek azt felvállalom. Mások meg gondoljanak amit akarnak :)

Akit nem vállalnék fel, azzal össze sem jönnék.

2014. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ma 20:06!


Jogos a válaszod,de itt az a kérdés,hogy melyiket vállalnád be inkább?

2014. okt. 5. 20:17
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

inkább extrém kinézet, mint ilyen sok korkülönbség

20/L

2015. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszene, akkor az extrém külsős. Egy nálam 20 évvel fiatalabb "férfi" az most épp 3 éves, szóval nálam ez nem játszana. :DD De ha mondjuk 5 évvel fiatalabb srác lenne, akkor miért ne? :D
2015. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

05-11 15:04

Húsz év múlva felvállalnád?Most mit gondolsz erről?

2015. máj. 19. 15:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Tetkó, ha szép, vagyis inkább jó minőségű, nem zavar, valamennyi testmódosítás is belefér, hosszú szakáll, zöld haj teljesen ok. Nyilván szülőknek, nagyszülőknek nehéz lenne bemutatni, de egy jóval idősebb vagy fiatalabb férfit is.

Fiatalabb férfit nem szeretnék, 23 vagyok, és a 20 alatti fiúk számomra nem komolyak.

2015. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindkét esetben olyan férfiről beszélünk, aki nekünk személy szerint tetszik. Ebben az esetben magasról nem érdekel a külvilág véleménye, hogy szerintük túl extrém kinézetű a barátom.. A korkülönbséges kapcsolatba viszont akkor sem mennék bele, ha egy hullámhosszon vagyunk. Nem látok benne jövőt. Számomra +/- 2-3 év az, ami ideális, +/- 7-8 az, ami extrém, ennél több pedig elképzelhetetlen.
2015. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

tegnap 15:41

Ugye nő vagy és 30 alatti?

Köszi a véleményed.

2015. júl. 3. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!