Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenn áll ez a pár dolog, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenn áll ez a pár dolog, így nem nagyon lesz barátnőm a közeljövőben igaz?

Figyelt kérdés

-nem volt eddig kapcsolatom.

-nem járok bulizni.

-többnyire otthon vagyok.

-unalmas vagyok.

-általában csendess vagyok.

-megvetem az alkoholt.

-nem igazán tudok lányokkal beszélgetni, mert nincs olyan témám, ami érdekelhetnè őket.


A pozitív tulajdonságaimmal meg nem megyek semmire.(mármint a lányokkal kapcsolatban)

Pl: kedves, tiszteséges, jószívű, segítőkész, türelmes.


A külsőmmel sincs bajom, fejben is rendben vagyok, önbizalom hiányom sincs.

Szimplán csak zavar, hogy nem tudom egy lány érdeklődésèt se felkelteni.


19 èves vagyok.


Bármilyen tanácsot, ötletet, èszrevételt szívesen olvasnèk válaszkènt.



2014. okt. 27. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlmisztifikálod a lányokat. Ők is többnyire otthon szoktak ülni vagy neteznek, esetleg elmennek a barátaikkal ide-oda de akkor is csak azért, hogy kiposztolhasság fb-re mennyire jól érzik éppen magukat.

Ők leginkább figyelemre és törődésre vágynak és nem pedig egy nőfaló "alfahímre" aki rángatja őket mindenfelé. Minden lány érdeklődését fel lehet kelteni csak annyi a lényeg, hogy ne akarj nekik megfelelni.

Az igényeik csak rájuk tartoznak, neked azzal nem kell foglalkoznod.

2014. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az nem feltétlen baj, ha eddig még nem volt senkid sem. (-: És azt hiszem, az sem baj, ha nem vagy egy diszkópatkány. Normális lányokat nem ott fogsz megismerni, ebben biztos lehetsz. Miből gondolod, hogy uncsi lennél? A csendesség nem feltétlenül jelenti ezt. És az sem, ha nem iszod magad le a sárga földig. Vagyunk ám még olyan lányok, akik nem iszunk. (-:

Mi érdekel? Valami csak érdekel téged is, nem?

2014. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 barca97 válasza:

Nagyjából nekem is ezek a tulajdonságaim, csak én néha iszok egy kicsit és szoktam kimenni haverokkal sétálni, hülyéskedni.. Ezekkel a tulajdonságokkal olyan lányt találsz magadnak előbb-utóbb, aki azért szeret, amilyen vagy és aki azért lesz veled, mert szeret veled lenni.

Ne add fel, és ha megtetszik egy lány, viszont nem mersz odamenni, ajánlom, hogy jelöld be Facebook -on és eleinte ott beszélgess vele, így kialakul köztetek egy köszönő viszony, amiből később több is lehet.

Ha valamit nem értettél, vagy valami érdekelne a fent leírtakkal kapcsolatban, szólj és próbálok többet segíteni, de azért remélem már most is segíthettem kicsit. :)

2014. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgylátszik ugyan abban a csónakban evezünk.
2014. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# Köszönöm szépen a válaszod.

2# Sok minden érdekel engem.Nem erről van szó.

A baj, hogy ami engem érdekel az sok lányt nem.

Vagy nem képeznek komolyabb beszélgetéseket.

3# Mindent megértettem, köszönöm szépen neked is a válaszodat.

2014. okt. 27. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:

szerinted milyen témák érdeklik a lányokat? mert szerintem ez nagyonis lány-függő. ahogyan nem lehet minden pasival fociról meg autókról beszélni, úgy a lányoknál sem általános a körömlakk-hajfesték kombós témaválasztás. az otthonlevéssel meg annyi baj lehet, hogy úgy elég nehéz ismerkedni, való igaz, de önmagában nem probléma. unalmas vagy... mit értesz ez alatt? ha különben a jellemed érdekes, humorod van és jó a gondolkodásod, éleslátó vagy, stb, akkor nem is vagy annyira unalmas. ha csak arra gondolsz, hogy nem pörög körülötted ezerrel az élet... nem egy amerikai tinifilmben vagyunk, nem is kell.


és 19 évesen egyáltalán nem probléma, hogy még nem volt kapcsolatod :)


mondom mindezt lányként, bár kicsit talán idősebb vagyok nálad, de tényleg nem értem, miért kell túlkomplikálni a dolgokat. mintha a haverokhoz szólnál hozzá, velünk is lehet úgy beszélgetni. emberi lények vagyunk, tudod :D

2014. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem tudom, hogy mi erdekli a lányokat hanem az hogy nem tudok mit hozzá szolni a témàhoz.

Jó, akkor pontosabban fogalmazok, nem vagyok annyira unalmas :D

Nekem nincs lány haverom vagy olyan ismerősöm akivel beszélek-e egyàltalán, egy idegen lányhoz meg nem szólhatok úgy mint valamelyik haveromhoz.

2014. okt. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!