Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (egy szűz lány)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (egy szűz lány)

Figyelt kérdés
Amikor nedves vagyok és fel vagyok izgulva próbáltam magam megujjazni de egy ujjam is alig ment be nagyon szűk vagyok,nem is tudtam magam. Másnap amikor nem voltam nedves, csak úgy próbáltam hogy most is olyan szűk e vagyok és simán felment az egy ujjam, sokkal mélyebbre. Ez miért van? Miért nem akkor vagyok tágabb ha nedves vagyok? Más is van úgy? :O szűz vagyok még.

2014. okt. 27. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
kor?
2014. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmes lettem beléd!!! :)


24F

2014. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Grat egy fát is megba$znál
2014. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt most sokan lesznek szerelmesek beléd és annyi privátot fogsz kapni, hogy szájberesztikusan belefulladsz. xD

Azért mert szűz a kérdező és szokott maszturbálni, még lehet egy 100kg-os kevésbé szép lány... :D De aztán lehet, hogy egy kis tündérke. ^^ :D

2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kérek több privátot!
2014. okt. 27. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező... xD
2014. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!