Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti tudnátok szeretni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
fehér bőr,szőke,rövid haj, sötétkék szemek, önbizalom hiányos,de ha feloldódik bolondozós?
2014. okt. 28. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem a külsőd döntené el, hanem az, hogy szeretsz bolondozni. :)
2014. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyetlen sort írtál, és abból is legtöbb puszta külső. Ez alapján csak felszínes vagy kanos kiskamaszok bólintanak, szeretethez ennél sokkal több kell.
2014. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

A szeretethez pont, hogy nem kell semmi, mert a szeretet az feltétel nélküli.

2014. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Félreértelmezed a feltétlen szeretet fogalmát. Persze, hogy az embert a hibáival együtt szeretjük, és akit szeretünk, azt nem akarjuk megváltoztatni. De szeretni az ember személyiségét szokás. Kicsivel jobb szövegértéssel, emberismerettel te is kiérezted volna az egyértelmű mondanivalót.


De ha már ennyire szereted a klisés fázisokat, akkor a külső megfog, a belső megtart. Így már érted? :-)

2014. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tessék,belső: kedves,picit türelmetlen,amint leírtam,ha feloldódik bolondozós de új társaságban csendes. Érzékeny,szereti a zenét és szeret rajzolni.. állatbarát. Mit írjak még?..><
2014. okt. 28. 21:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Összességében szerintem ezek elég vonzó tulajdonságok. Nekem szimpatikus :)
2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!