Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti mit szólnátok, ha egy fiú szerelmes verset írna nektek?

Figyelt kérdés

15-19 éves lányok.


Cikinek tartanátok vagy örülnétek úgy mint a régi időkben? Ez manapság amúgy mennyire "divat"?


2014. okt. 28. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem a multkor kinevettek...:/

Azt mondtak regimodi

2014. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kitől kapnám azt a szerelmes verset? Nagyban függ attól, hogy mennyit akarok a fiútól, illetve mi van köztünk. De cikinek semmiképpen nem tartanám, maximum a helyzet jöhet ki kellemetlenül, ha nem a megfelelő személytől kapom.
2014. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igeen nagyon aranyos lenne :)
2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én örülnék (:

19/l

2014. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vagyunk olyan helyzetben hogy nem ciki odaadnod, hanem legalább kedveljük egymást és beszélgetünk is, és nem erőltetett, akkor én örülnék neki.
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mi a hézag,Hapsikám? ***** válasza:

Én kaptam fél éve egy szerelmes verset egy 18 éves sráctól, úgy, hogy nem is voltunk olyan helyzetben. Csak simán bókolgatott (amit én nem vettem észre), ezért írt egy verset :D Nem tetszett az a fiú, de nagyon aranyos volt tőle ez a gesztus, amit azért értékeltem is, és kapott egy esélyt :))

Szerintem egy próbát megér :D

l/17

2014. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És hogy alakult az "esély"?:)
2014. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos es klassz dolog :)

Ha egy tanacsot adhatok: ne nagyon legyenek benne oriasi koltoi tulzasok se a kulsejere, se a koztetek levo kapcsolatra, mint az irodalomoran tanult trubadurdalokban, mert szerintem az mar tud furcsa lenni.

Nekem volt (ja igen biszex vagyok, ezt erdemes tudni a tortenethez), hogx lattam egy magyon jo csajt a szinhazban, irtam rola egy verset, kinyomoztam a nevet es elkuldtem facebookon. Azt mondtam megrqgadt a lenye... Asszem ez jo felszedesi technika volt :D

2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja lehagytam hogy 16/l
2014. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocs én csak 12 vagyok, remélem nem baj... Szerintem is irtó cuki :) De ha szerelmes levelet akarsz írni, akkor kérd meg, hogy másnak ne mutassa meg, mert azok lehet, hogy kiröhögnek :(
2014. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!