Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy eddig még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eddig még csak viszonzatlanul voltam szerelmes? EL vagyok átkozva, vagy mi?

Figyelt kérdés
Az első 4 évig tartott, és mire végre kimásztam belőle, azt hittem már nem történhet meg velem még egyszer ugyanaz. Naná, hogy megtörtént, és már nem tudom mit csináljak, mert tönkreteszi ez az egész életemet...ha tudnám, hogy tehetek ellene valamit, de mindenki azt mondja, hogy erre nincs megoldás :( Most akkor örökre ilyen szerencsétlen maradok vagy mi?
2014. okt. 27. 21:06
 1/1 anonim válasza:

Jaj, nekem képzeld ez már a negyedik alkalom, hogy így állok a szerelemmel. :")

De én nem aggódok, mert úgy érzem, ha most csak várok a csodára, akkor ebbôl sem lesz semmi.

Szerintem neked sem kell aggódnod. Ilyen mindenki életében van, nem is kevés. De én például a jó oldalát próbálom nézni:

van értelme iskolába járni, csak hogy láthassam.

Ez nem átok, nem balszerencse. Nem fog örökké tartani.

Okés-okés nem akarok a nyálas szövegekkel jönni, hogy majd jön az igazi, meg minden. De ne aggódj, az lényeg. Majd jön aminek jönnie kell.

2014. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!