Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 16 éves fiú léttemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 éves fiú léttemre nem voltam még bulizni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy bulizós egyén,de már sokat gondolkodtam rajta hogy valamelyik hétvégén elmegyek bulizni.A velem egyidős csajok és srácok minden hétvégén szórakoznak,mindig posztolják facebookra hogy "XY részt vesz egy eseményen".A haverjaim is mondják a suliba,hogy kikéne már mozdulnom egy kicsit.Ha nem járok bulizni,akkor esélytelen hogy lesz barátnőm?

2014. okt. 28. 20:16
1 2
 1/12 Marko polo ***** válasza:

dehogy esélytelen , ne beszélj ilyeneket... Figyelj , menj el abba a buliba , amelyikbe szeretnél , tőled függ. Ha nem tetszik az egész hangulat akkor nem kell eröltetni mert akkor az nem szórakozás...

De ha haverjaiddal jól elvagy akkor egy próbát tegyél ...

2014. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem esélytelen:) én kb 3-4 buliban voltam, az első az 15 évesen volt... és most 17 vagyok, tehát láthatod hogy nem sűrűn:) habár én ilyen rocker buliba voltam csak:) mivel az vagyok
2014. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se voltam, de nem is akarok menni.. Jobb érzés összebújni szerelmemmel és szerelmeskedni egész éjjel, minthogy szarrá igyam magam és retardált dolgokat műveljek részegen. 15/f (meleg)
2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok, nem voltam partyzni, sőt még barátom sem volt. Tök jól el vagyok kockulgatok itthon. Később én leszek a tökéletes feleség...

Barátnőd biztos lesz, attól ne félj. Ha érdekel a dolog nézz be egyszer egy buliba, ha nem tetszik, nem mész többet. A féjszbúkot tojd le. A normális lányt pedig hidd el, kicsi eséllyel fogsz ott találni. Sok sikert!

2014. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marko polo ***** válasza:

#4 xDDD

"Tökéletes feleség" xDD

2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ense voltam meg igazabol nem tudom hogy akarok e menni vagy sem de nekem olymind1 mert baratnom ugyse lesz
2014. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Buford Tannen ***** válasza:
fő az optimizmus,kedves 6os...
2014. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
"kockulgatok... tökéletes feleség" :)) Hát ez jó, legalább az önbizalom a helyén van :) Amúgy én se járok ilyen helyekre... párszor voltam, de nem tetszett. Másképp is lehet ismerkedni, nem csak részegen egy éjszakára.
2014. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Helló. Én sem járok bulizni, és nem is szeretnék. (Egyszer meghívott egy haverom a szülinapi házibulijába, de minden lány vagy csúnya, vagy foglalt volt :DD Attól függetlenül elvoltunk, de nem is ez a lényeg...)

Nekem sem volt még barátnőm, de azt gondolom, hogy sokkal többet ér az, ha nem buliban ismerkedsz.

Az én taktikám: baráti körön keresztül kell ismerkedni. Magyarul: biztosan van pár haverod, menj ki velük mindig valahová, és előbb utóbb biztos meg fogsz ismerni pár embert. Azokon keresztül meg még többet. :D Szerencse és akarat kérdése.

16/F

2014. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár én nem hiszek sem a "gáz" fogalmában, ráadásul én 1x voltam összesen buliban. Akkor is csak vigyáznom kellett a 13 éves unokatesómra, hát én halálra untam magamat, egyszerűen nem nekem való.

Persze ha szeretnél, akkor oké, menj nyugodtan, sokan élvezik, próbáld ki 1x, aztán ha nem tetszik, akkor nem kell többet ezzel próbálkoznod.

Amennyire én látom, a bulikban normálisan ismerkedni nem lehet, esetleg nyugisabb házibuliban, a diszkókban max kalandot találsz. Ráadásul az ilyen helyeken a 90% részeg, értelmes beszélgetésekre ne nagyon számíts.

2014. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!