Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek márkás ruháim, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek márkás ruháim, nem hordok V nyakú pólót, nem használok parfümöt, nincs kakastaréj sem ecsethajam, nem hordok arany nyakláncot, nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek. Ugye egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
forever alone :/
2014. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem.
2014. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért fogsz egyedül meghalni, hanem mert állandóan sajnáltatod magad
2014. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi köze van a fent felsorolt dolgoknak ahhoz, hogy egyedül halsz e meg?
2014. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sajnáltatni magam, most sem teszem.
2014. szept. 24. 13:34
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, pont ahogyan én is. De fogjuk fel ezt pozitívan, szabadok vagyunk egy életen át! :D
2014. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 SprintElek ***** válasza:
A kakastaréj jó ;) Fuck You Bitch I'm Punk \m/
2014. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
aki ezek miatt összejönne veled az annyit is ér.Szóval végre megtalálnád a magadhoz valót.
2014. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
volt egy párom, igaz, hogy vannak márkás ruhái, meg parfümöt is használt, arany nyakláncot is visel, iszik, cigizik, de nem ezért szerettem bele, mert ezek mind megvoltak neki, hanem önmagáért szerettem, szeretem.
2014. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Mi köze van a fent felsorolt dolgoknak ahhoz, hogy egyedül halsz e meg?"


Ebben a mai világban már senki sem a valódi önmagáért szereti a másikat. Ezért húznak az emberek álarcokat, hogy másnak látszanak, mint akik.

2014. szept. 24. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!