Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elvenni egy kínai nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elvenni egy kínai nőt?

Figyelt kérdés
Egy csomóan le akarnak lépni onnan, így válogatni is lehetne. Mivel elég műveltek, így, ha magyarul nem is, de angolul biztos beszélnek a kiutazni vágyók. Az ázsiai nők még 40-50 évesen is tudnak úgy kinézni, mint a 25 éves énjük smink meg minden egyéb nélkül, mellesleg tudat alatt hálásak lennének nekem, hogy kihoztam őket onnan. Egy csomó közülük azért teper annyira az iskolában, hogy otthagyhassa az országát, így elég kicsi a sansza, hogy valami ostoba nőt fogok ki. Az ázsiai nők amúgy is tetszenek nekem, nem izgat, hogy a család mit mondana, a félvér kölykök se, sőt ha tud kung fu-zni, akkor kiképezhet utcai igazságosztóvá. (Na jó, ez nem valószínű, de mekkora penge dolog lenne már)
2014. okt. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kínai nők szerintem annyira azért nem szépek. Inkább japán vagy koreai.
2014. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mellékhelység ***** válasza:

Kína fizet azoknak akik elhagyják önként az országot és egyben az állampolgárságukat is.

Nem kell ahhoz okosnak is lennie.

2014. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kínaiak nagyon hagyománytisztelők és az esetek többségében csak más kínaiakkal házasodnak (de még párkapcsolatba se mennek bele európai vagy más férfiakkal) ott a család szava szent és sérthetetlen..


Az már más ha egy európában nevelkedett ázsiai lányt találsz

2014. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én vietnámival jönnék össze ázsiaiak közül:D
2014. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötleted! Én is szívesen összejönnék egy kínai lánnyal, majd feleségül is venném. Nekem nagyon tetszenek az ázsiai nők.
2014. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem te ezt már el döntötted magadban...

De akárhogy is, azért a világ egyik legnagyobb országa. VAnnak szegényebb és gazdagabb részek.

Ha valaki a szegényből a gazdagba át kerül, az is van olyan , mint egy másik országba menni.

Én azért egy ismeretlent nem vennék el, lehet álmodban kinyír, vagy kirabol, vagy el megy és nem látod többé.

És érdekes, mert szerintem is a Japánok szebbek.

2014. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kínaiakkal dolgozom és nem műveltek.

Jó üzleti érzékük van,de ennyi. Nagyon kevés %-uk beszél mondjuk angolul.

Főnök asszonyom 16 éve él itt és annyira tud magyarul, mint én németül 6 hónap tanulás után. Hivatalos dolgokban vagy tolmács segít neki, vagy én.


A saját, személyes életterük iszonyatosan koszos. Plusz minden 3. kínai nő hordozója a hepatitis B vírusnak. (Főnök asszonyom is.)


Ha tényleg nősülni akarsz, fiatalabbat válassz, aki itt született, vagy félvért. Bp. 15. ker-ben van ilyen suli. Plusz, oltasd be magad!!!

Mellesleg magyar nőknek nagyobb esélyük ilyes fajta vegyes házasságra, mint férfiaknak.

A születés szabályozás miatt, ott többségben vannak a férfiak. Sokuknak nem jut nő. Tőlem is kérdezték már, nem-e tudok valakit, aki szeretne ázsiai férjet, mert sok barátjuk keres feleséget, csak nehezen ismerkednek.

2014. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!