Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ténlyeg van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténlyeg van olyan, hogy valakinek álmában orgazmusa van, majd amikor ennek hevében felébred, az orgazmusa tovább folytatódik?

Figyelt kérdés
Főképp a női nem válaszaira lennék kiváncsi, illetve még annyit írjatok, hogy történt-e már meg veletek ez.

2014. okt. 28. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy éppen dugnak. Amikor elélveztem álmomban felkeltem és azt vettem észre, hogy magamban turkálok. :S Elôször elég ijesztô volt a gondolat, de nem végeztem fél munkát. ;) 18/L
2014. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nálam előfordult hogy erotikus álmom volt és amikor elmentem akkor felébredtem szóval gondolom lányoknál is van ilyen :D
2014. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, többször is volt
2014. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy ilyenre keltem, sőt még a testem is úgy mozgott kicsit, mint álmomban a szex jelenetben.
2014. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rengetegszer volt ilyen.... legutóbb én is befejeztem :D
2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak velem nem történik ilyen? Naaagy kár:D
2014. okt. 30. 00:08
 7/9 anonim válasza:
Sajnos nekem is sokszor van ilyen hogy álmomba sexelek és felébredek és tiszta fehér az egész pizsamám és ragad minden:/
2014. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, többször volt már ilyen, ezért is örülök, hogy elköltöztem anyáméktól, nehogy egyszer arra rohanjanak be, hogy sikoltozok álmomban :/

21/N

2014. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk az kellemetlen lett volna. :)
2014. nov. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!