Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy még szoktam csókolózni a volt pasimmal? (többi lent)

Figyelt kérdés

A volt barátom még fel jár hozzánk és olyankor szoktunk még ölelkezni,csókolózni stb..

Egyszer már volt ilyen de akkor én még érzelemből csináltam,most probálom úgy hogy ne legyen benne érzelem.Ő 18 én 14.

Ő sem tiltakozik.És testi kapcsolatot szeretnék szerintem ő is mert tudom hogy most nem lehetünk eggyütt.Szerintetek ez baj hogy még ilyen közel álunk egymáshoz.A járásunk óta egy év telt el. 14/L



2014. okt. 29. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááááááááááááááááááááááát....nálunk is volt így csak aztán mi megint összejöttünk.Ha nem akartok egymástól semmit akkor hagyjátok...wait wtf?14és18?Oké esthajnalvan
2014. okt. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülye...
2014. okt. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert? :O
2014. okt. 29. 06:40
 4/5 anonim válasza:
Attól függ, ha van most ezen kívül egy másik srác is, akkor igen (!!!), de, ha nincs, akkor nem, bár szerintem az hülyeség, h külön vagytok!
2014. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem aza baj hogy 14 éves vagy és testi kapcsolatot akarsz
2014. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!