Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek csókolózni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek csókolózni a pasimmal? :/ Úgy írom csókolózni akarok, de valamitől félek nagyon . és magam se tudom hogy mitől. Néha eszembe jtt milesz ha elrontom vagy nem fogom tudni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak izgulsz..en is feltem eloszor..de hagyd hogy magatol tortenjen a dolog..hidd el elvezni fogod es utanna csak azt akarod majd
2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani, hidd el! :-)
2013. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de még az is van , hogy nem merem megcsókolni, mert milesz ha nem fog neki tetszeni vagy elutasít?

És amúgy először nem lehet elrontani?

De mi lesz akkor, hogy ha nem fogom tudni mit kell csinálni? Es köszönöm a válaszokat :)

2013. ápr. 26. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
azért ezek olyan ösztönös dolgok,amiket nem te irányítasz,hanem egy evolúciós lendület, elég nehéz elrontani.persze elsőre senki nem profi,ezt is gyakorolni kell. :)
2013. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andii1 ***** válasza:
0%
el fogod rontani :'(((( erre gyakorolni kell a babáddal :D
2013. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne izgulj.en is izgultam,de attol csak rosszabb lessz.nem fogod elrontani tudom mindenki ezt mondja de jon magatol.rafogsz erezni.sok sikert.majd ird le mi volt :)
2013. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm :)

Majd leírom,hogy mi volt és milyen volt stb. :)

2013. ápr. 26. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én is teljesen olyan voltam mint te...nagyon nagyon izgultam az első csók elött mindennek utánna jártam videokat néztem meg mindent ami ezzel a témával kapcsolatos volt. Akkor 14 éves voltam most 15 de tisztán emlékszem mindenre hogy hogy történt...szerelmes voltam egy fiuba nagyon de nemtudtam hogy ö igy belém...azthittem csak ugy barátilag szeretne találkozni...nyár volt meleg jo ido:) A hazunkhoz kozel van egy erdo ahol egy elhagyatott sin ott ultunk es dumaltunk a szívem majd kiesett a helyerol annyiras szerettem...elkezdtunk egymásrsa egy uvedbol vizet locsolni viccbol es a vegen mondam hogy: most nezz ram hogynezek ki? mondja: mindig ilyen vagy kerdezem : ronda? és aztmondta hogy nem..gyonyoru..és beleturt a hajamba es megcsokolt...az elso mar nyelves volt es csodalatos volt a csok kozben elfelejtetem minden gatlasomat nem paraztam ra es tokáletes volt:) utana mikor abbahagytuk megoleltuk egymast es kezen fogva elindultunk haza meg volt egy bucsu csok kozbe a derekam fogta es hazamentem...azota is egyutt vagyunk lassan egy eve:) soksikert majd irj légyszi hogy mivolt szurkolk!

2013. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem merem megcsókolni :(
2013. ápr. 30. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
na paraz mar..semmi ordongosseg nincs benne..kovesd a baratod es mennifog..ha pedig elrontod(bar szerintem nem lehet)ne aggodj,gyakorlat teszi a mestert :)
2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!