Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes menstruáció előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dii:) kérdése:

Lehetek terhes menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Meg kéne jönnie a menstruációmnak, (ami álltalában mindig késik 2-3 napot) és a barátommal lefeküdtünk, gumi nélkül, de időben kivette..(tudom, előváladéktól is teherbe lehet esni) de nem érzek semmi változás..a hüvelyváladékom elég tömör, nyálkás..ez természetes? ha mondjuk, terhes lettem, akkor, a menszeszem kimarad, vagy nem biztos? (azt olvastam, h kisebb az esélye menszesz előtt a terhessegnek)

légyszives nyugtassatok meg, h nem estem teherbe :oo (eleg hulye ötlet volt vissza gondolva ez az egesz) :(



2014. okt. 29. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, habár kisebb az esélye, de mégis nem 0.
2014. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ahh..ez nem valami megnyugtató:|

köszönöm a választ!

2014. okt. 29. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom hol olvasol ilyeneket, de a lényeg, hogy mindig van esélye a terhességnek (változó a valószínűsége, de mindig van)


ez a menzeszed még nem fog kimaradni akkor sem, ha terhes vagy, ahhoz előbb meg kell termékenyülj, a teszt is csak két hét múlva fog mutatni

(változást sem most fogsz érezni, a terhesség jelei később jelentkeznek)


nem nyugtatlak meg, mert védekezés nélkül szexeltél és ezért lehetsz terhes

2014. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

több oldalon is olvastam, lényegtelen:/

jó persze, hülye ötlet volt..

igazából, mindig gumi nélkül csináltuk, mert ő úgy szereti, meg mesélte, hogy egyszer mikor mással csinálta gumival, akkor szétszakadt..és azóta nem csinálja gumival:/ én meg, nem tudom miért, de nem merem megkérni, h úgy csináljuk..meg hát ez, ilyen se veled se nélküled kapcsolat..

félek nagyon, ha most terhes leszek, mit tegyek..szüleimnek nem merem elmondani, sajnos kihordani se szeretném a babát, nem vagyok elég idős hozzá..és mi van, ha a 'barátom se áll majd mellém?!

mit tegyek??

2014. okt. 29. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

De aki nem tanul meg védekezni, az tanulja meg viselni a következményeket......

Az esély meg relatív......van akinek a 2% is bejön , van akinek a 90% se :)

2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem..

és..köszönöm, hogy normálisan válaszoltok:/

és, akkor most mit tegyek? várjak két hetet..és utána ha érzek változást, akkor vegyünk terhességi tesztet? ha meg nem érzek, akkor fölösleges?

2014. okt. 29. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.....tesztelni nem ártana, legalább azért hogy megnyugodj.

Ilyenkor még úgy se fogsz érezni semmit, erre ne adj, de vegyél 2 hét után tesztet, így legalább kiderül hogy terhes vagy-e.

Ha nem, akkor pedig tanuljatok az esetből, mert lehet hogy legközelebb nem lesz ilyen szerencsétek :)

2014. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72oras tabi?
2014. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó, oké..akkor..szerintem két hét múlva veszek:/ mennyi kb a teszt?:o

nagyon drága a tabletta nem?

és az a baj, h nekem most nincs annyi pénzem, hogy megvegyem:/

barátom meg dolgozik, szóval az se oldható meg, hogy vegyen, mert így nem tudunk találkozni:/

2014. okt. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!