Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány százalék esélye van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék esélye van, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A menstruációm utolsó napján a barátom betette nekem, de utána rögtön ki is vette. Nem élvezett belém és szerinte előváladék sem volt, de azon parázunk, hogy terhes vagyok. Szerintetek hány százalék esély van arra, hogy tényleg terhes vagyok? Ő azt állítja, hogy nincs előváladéka. Ez lehetséges?

Kíméljetek az idióta válaszokkal légyszíves... Előre is köszönöm!



2014. szept. 14. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
27.758% bár pár tényezőt nem vettem bele
2014. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán 20%

Előfordul így is, nem egy példát hallottam már rá.

2014. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2014. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

o.1%

nem vagy

2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bollocks ***** válasza:
100%, hogy nem vagy terhes. Az ekkora idióták a hímivarsejteket is taszítják.
2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek vonzzák csak igazán...
2014. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az!
2014. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

50 % az esély, vagy terhes vagy, vagy nem.


Amúgy lehet, hogy úgy érezte, hogy nem volt előváladék, de attól még lehetett.


Egyébként semmi közöm hozzá, de azért megkérdezném, hogy minek csináltok ilyet, ha utána meg azon paráztok, hogy terhes vagy-e? Nem lenne jobb inkább védekezni valahogy, és nem izgulni, hogy mikor sikerül be egy gyerek?


Reménykedj, hogy most nem lettél terhes, és tanulj az esetből, vagyis legközelebb használjatok óvszert, vagy ha a gumi nem megfelelő, írass fel magadnak gyógyszert, akkor nem kell félnetek. 29/N

2014. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár még szűz lány vagyok, tehát nincsen semmilyen tapasztalatom, sokat olvasgattam ilyen témákban, s bár te is informálódhatnál valoós forrásokból, megkönnyítem a munkád:

1. Mensi utolsó napja és peteérés között kb. egy hét különbség van, szervezettől függően. (Ha 28 napos a ciklus, 5 napos a mensi);

2. Az előváladék csak akkor tartalmazhat életképes ivarsejtet, ha az utolsó ejakuláció óta a pasi nem vizelt vagy nem tisztálkodott rendesen.

3. Az ivarsejtek kb. 2 napig életképesek a női szervezetben, a petesejt pedig csak a ciklus közepe fele, 1-2 napig termékenyíthető meg.


Mivel gondolom kezdok vagytok, nem ajanlom a megszakitasos modszert es felelotlen jatekokat, mert nem tudjatok kontrollalni magatokat tudatosan, es igy veszelyes.

2014. szept. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!