Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, nők, lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, nők, lányok, nektek mennyire imponálna, ha ezt az autót fogom megvenni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem az autó a lényeg, de szeretnék most csak erre szorítkozni, mint a nőkben kialakuló vonzalom ezer okából 1-re. Hamarosan végzek egyetemen és ezt az autót szeretném megvenni, gépészmérnökként nagyon jónak találom és árban is okés.


Ha egy ilyennel jönnék a randira, mi játszódna le bennetek?


[link]



2014. okt. 29. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hááááát.......az jutna eszembe, hogy "na ebben a kocsiban se fogunk szexelni mert rohadt kevés benne a hely" :)
2014. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Jázi :) ***** válasza:
91%
Arra gondolnék,h megint egy tipikus apuci pénzét szóró ...
2014. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Bennem semmi... Tetszene a látvány, az tény, viszont pasit nem a kocsija alapján választok! Többet számítana az, hogy ki ül abban a kocsiban, ő milyen ember, mennyire jövök jól ki vele, stb... Én azt szoktam mondani, hogy hiába a fullos kocsi, ha közben a tulajdonosa sötét... ( ezt most ne úgy értsd hogy rád írom, mert szó sincs ilyenről, hanem ezt úgy kell érteni, hogy a legtöbb esetben sajnos a fellengzős emberek kocsival akarnak csajt fogni. Amikor meg megszólalnak, kész csalódás az egész... )
2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon tetszik, főleg ha olyan lenne mint a filmekben, a jóképű pasi mellettem napszemüvegben, a jócskán derékig érő hajam fújja a szél és megyünk a balatonra... :DDDD

17L :)

2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha büdös vagy,alacsony,és kövér,rondák a fogaid, hát akkor hiába van szép autód.
2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Egészségedre. Ha ez tetszik, vedd ezt. Ha tetszenél, ha nem, akkor sem érdekelne, bármilyen autót veszel, mert nem tárgyakba leszek szerelmes...
2014. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem értek az autókhoz. Nem különösebben érdekel. Jó, tartsa tisztán, hogy ha beülök ne koszoljon össze, meg télen ne kelljen megfagyni benne, de ennyi.

Te most autóval akarsz csajozni?

2014. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolnék semmire. Nekem a trabant meg a legmenőbb akármilyen márka is egyre megy. Nem értek a kocsikhoz és nem is érdekel. Nálam nem jelentene plusz pontot.


Engem a férjem szántani vitt a járásunk idején, az volt ám a menő járgány, a földeken zötykölődve... :) De szórakoztatóbb volt mint bármilyen menő kocsi. Szép meg minden, de most azzal mit kezdjek, egyem meg?

2014. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem apuci pénzéből, hanem a sajátomból fogom megvenni. Nem, nem vagyok ronda, sportolok amikor csak tudok, nyilván ilyenkor nehezebb rendszerességet vinni bele, de meg szoktam oldani. Hogy kocsival akarnék-e csajozni: erre azt tudom mondani, hogy szerintem nem hátrány ez, és akkor viszont szívesen élek az előnyeivel a dolognak:)
2014. okt. 29. 14:08
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Csak szólok, hogy ez egy női kocsi. Nézz utána bátran a teszteknél!

Autóval kur*vát nyűgözhetsz le, a nőket karizmával lehet megfogni. A nőknek csak annyi a fontos, ahogy előttem is írták, ne fázzanak benne és biztonságosan oda érjenek vele, ahova indulnak a férfival. Ennyi.

30F

2014. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!