Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van? Van amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Van amit nem lehet megvenni. Az számít igazán?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriába teszem a kérdést, de akkor bocsi.


Szóval én azt gondolom, hogy szexet lehet venni pénzért. Szeretetet, szerelmet, barátságot, bizalmat, (ölelést) nem. És az utóbbiak éppen ezért /nálam/ sokkal fontosabbak és nagyobb értéket képviselnek. A szex egy érdekes dolog, de egy idő után szerintem megszokottá válik és nem is tűnik annyira elérhetetlennek mint eleinte. De a többi dolog az mindig is fontos lesz. Bár azt is meg lehet szokni, szerintem hülye az az embere aki "megszokásból" van együtt valakivel.


Ezek miatt egy kapcsolatot 2 részre tudok bontani:

1. Kizárólag szexuális jellegű (esetleg presztízs miatt) Jó a fiúnak, jó a lánynak szexuális téren, de a veszekedés nem ritka, sokszor nincs egyetértés, mégis együtt vannak.

2. Lelki kapcsolat, megvan az egyetértés, harmónia van. Egyik fél kiegészíti a másikat. Valódi boldogság és szeretet, amibe természetesen a szeretkezés is beletartozik.


(Egyébként én ez utóbbit preferálom, aki csak lyuknak tartja magát azokat a lányokat igazából sajnálom. De azokat a fiúkat is akik csak egy vibrátor szintjén vannak.)


2014. márc. 23. 19:52
 1/1 Nagy János22222 ***** válasza:
Meg hát.
2014. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!