Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lepnetek vagy elfelejtenetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lepnetek vagy elfelejtenetek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki szinte levetkoztetett a tekintetevel, meg minden mozdulatabol ereztem, hogy kivan, nem bekepzeltem, ez tuti. Mert elsore nem fogott meg benne semmi, de aztan ereztem, hogy kivan es igy keltette fel az erdeklodesem. Mellette nagyon sokat segitett, holott nem feltetlen kellett volna 1-2 dologban. A bibi csak annyi, hogy az orvosom volt, igy nyilvan nem fog probalkozni (tegnappal be is fejezodott a "kezelesem"), meg egy olyan orszagban is elek raadasul, ahol altalaban a noktol varjak a kezdemenyezest. Raadasul ez a ferfi kb 15-20 evvel idosebb tolem, en 28 vagyok. Gyurut nem lattam az ujjan, kulonosebben nem vonzanak az orvosok, szoval mielott valaki apakomplexussal jonne vagy azzal, hogy bekepzelem illetve, hogy a koppeny vonz tisztaznam,hogy nem.


Szamomra ez azert fontos, mert bar kulsom alapjan nem hinnek el,de lassan tobb, mint 1 eve nem voltam se intim, se semmilyen viszonyban ferfival egy nagy csalodas miatt. Hiaba hivtak randira, hiaba probaltam megnyilni, egyszeruen senki semmilyen hatassal nem volt ram. Most vegre, erre.... de persze lehetseges,hogy van valakije, vagy csak szimplan olyan tipus, hogy alapjaraton konnyen megkivanja a noket illetve segitokesz mindenkivel, vagy csak epp amikor talalkoztunk nem volt kielegitve,de szoszerint ereztem,hogy kivan. Gondolom ezt nem kell ecsetelni.


Valamilyen szinten cikinek tartanam, ha megkeresnem emailben, mi van ha "zaklatasnak" veszi? Abban biztos vagyok,hogy kivant, de lehet csak ennyi. Es nyilvan el kellene felejtenem, de hat nem tudom...annyira sokat gondolok ra. Velemenyek? A masik meg kitudja milyen gyakran olvas emailt, be csak ugy meg se mehetek, itt kicsit mas a rendszer, a noveren kb csak az jut tul, aki haldoklik, telefonszamat nem tudom. Ha tudnam is, nem tudom,hogy mit mondhatnek,eddig mindig nalam kezdemenyeztek es elegge furcsa es uj szamomra ez a helyzet, de egyszeruen nem birom kiverni a fejembol.


2014. okt. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz be, max beégsz :D
2014. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat ez az 1. nem akarok beegni 2. nem akarok pasi utan futni, legalabbis nem akarom, hogy ugy nezzen ki ez az egesz.


A problema csak annyi, hogy egyfolytaban ra gondolok...

2014. okt. 29. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik ország ez, ahol a nőktől várják a kezdeményezést?


A gyűrűt lehet, hogy muszáj levennie a munkája miatt.

Szerintem ennyi erővel mást is megkívánhatsz, de ha tényleg ennyire foglalkoztat, egy e-mailt nemigen fog zaklatásnak venni. Ha igen, majd letilt, vagy visszaír, hogy nagyon csábító, de bocs, nős vagyok.

2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mast is megkivanhatnek, csak nem megy, legalabbis az elmult 1-2 evben nem igazan ment.
2014. okt. 29. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez a jel, hogy most már menne.
2014. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!