Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Lépnétek?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: végzős lány vagyok. Egy évfolyamtársammal az utóbbi időben jóban lettem, sokat beszélgetünk és... Magamnak is nehéz bevallani, úgy néz ki, beleszerettem. Nem merek lépni, így is még idén nem váltottunk többet 4 szónál (van pár furcsa szokása).


Arra gondoltam, hogy az egyik srác osztálytársamat (nagyon jóban vagyunk, tud róla) megkérem, hogy vázolja fel neki a helyzetet, mert már nem bírja hallgatni, hogy folyton róla beszélek. A 'klikkemmel' már kiterveltük, hogy érettségi előtt kitálalunk neki.


Viszont ő nem fog itt maradni a városban, 145 km-rel arrébb fog tanulni. Nem mellesleg az apukája a suliban tanít (engem is tanított) és még annak idején mondta, hogy ilyen barátnőt képzel el a fiának, mint én. Úgy vettem észre, hogy téma voltam / vagyok náluk otthon. Ma is az apukája rajtam a fiát.


Ti mit tennétek? Nem akarom, hogy értettségi után megszakadjon a kapcsolatunk :(



2014. jan. 9. 20:15
 1/5 Supermen válasza:

áljj elé és mondd el, hülyén és komolytalanul fog kijönni ha mástól tudja meg

másrészt elégítsd ki orálisan, az elég nyomós indok lesz hogy maradjon

2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah igen, és a lényeget el is felejtettem kiírni a kérdésbe... Papi pályára készül és cölibátust fogadott...
2014. jan. 9. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél ellene valamit, szemezz vele, mondd el neki hogy szeretnéd közelebbről megismerni ha nincs ellenére.
2014. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uh :D
2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem vagy 100-as nekem ez jött le ne haragudj...
2014. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!