Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval régóta ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval régóta ismerjük egymást. Van barátnője. De nagyon szeretnék vele beszélgetni, akár facebookon is, de mindig én írogatok neki (talán 2 szer írt magától). Írjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Írjak vagy fojtsam el magamban ezt,hogy ne tegyem magam nevetségessé.Nem vagyok belé szerelmes(szerintem) csak valahogy hiányzik fura érzés tehát írjak vagy ne?
2014. okt. 29. 14:21
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Ha elbírod viselni hogy lehet hogy te miattad megy tönkre egy kapcsolat és még a szereteted alanya is megutálhat emiatt akkor írj...
2014. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért menne tönkre a kapcsolat én már régóta ismerem a fiút nem is élünk egy városba
2014. okt. 29. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes "szerinted"??? Most akkor igen vagy nem? Mert ha már felötlik benned ilyen, hogy lehetséges, akkor hagyd. Ne piszkáld, ha van barátnője. Ha neked lenne a pasid, örülnél, ha írogatna neki valami csaj, aki "szerinte" nem szerelmes belé? Mert én nem.
2014. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké igazatok van,átgondoltam jobb ha nem írok :) van valami tanács hogy,hogyan felejtsem el?
2014. okt. 30. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj más elfoglaltságot, barátokkal járj el mindenfelé, ismerkedj új arcokkal, ennél jobb tanácsot sajnos nem tudok adni, meg, hogy az "idő mindent megold" :)
2014. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!