Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen műpinát tudnál ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen műpinát tudnál ajánlani, amit próbáltál? (több lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy valószínűsíthetően (nem vagyok szakember) van egy enyhe fitymaszűkületem, a bőr merev állapotban visszakúszik a makk negyedéig, és nem marad a makk alatt. Mivel nem volt még nemi aktusom, gondoltam veszek egy műpinát, síkosítóval és kipróbálom hogy zavar-e vagy működik a dolog mielőtt még oda kerülne a sor és cinkes lenne. Valamint gyakorlásra is jó lehetne, hogy ne 2 percig tartson az első... Mielőtt még jönne a válasz hogy k*rvázzak, nem azzal akarom kezdeni, főleg nem az elsőt, és nem akarok betegséget sem elkapni.


Szóval a kérdés, hogy aki már próbálta mindkettőt, sok különbség van műpina és igazi közt? Valamint milyet tudna ajánlani ami "bevált".


2014. okt. 29. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem használtam, de a fleshlightot mindenki ajánlja szóval hajrá!:D
2014. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó kifogás, jó kifogás...! :D


Próbáld ki a Fleshlight Ice nevű terméket, szerintem én is beruházok egyre.

2014. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sz. zsanettet :DDDDDDDD és most készültem ki!!
2014. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én használtam, de nem emlékszem a típusára.


igazából jobb műpuncin élni, mint farokverésen, mert a műpunci jobban hasonlít az igazihoz, meg masztizástól odáig juthatsz, hogy az igazi punci már nem lesz elég erős inger, mivel masztizni sokkal erősbben lehet, mint ahogy egy punci szorít.

2014. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

csakis fleshlight.


És a fitymaszűkületen nem trükközgetni kéne hanem elugrani az orvoshoz ;) Megéri.

2014. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem dugtam még, de kizártnak tartom, hogy egy punci ingerszekényebb környezet lenne mint a saját kezed.
2014. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Dowd!


Igen valóban, de az orvosok általában egyből jönnek a körülmetéléssel meg nem nézik meg merev állapotban... tehát a diagnózis csak féligazság lehet. Úgy vagyok vele, hogy ha nem muszáj akkor nem vágdostatnék le belőle semennyit főleg ha nem akadályoz szex-ben.

2014. okt. 29. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:

#7


Azért nem nézik meg mereven mert semmi értelme, tudják mi a helyzet, láttak eleget nélküled is.

Nagyon is tudják mit csinálnak nem fél diagnózis.

De majd rájössz, ha bereped vagy begyullad egy akció után, vagy ilyesmi. Akkor aztán szép lesz. (és főleg kellemes) de nyugodtan legyél okosabb :)

2014. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7 mellesleg nem körülmetélnek hanem megcsinálják lehúzhatóra.

De te farkad, neked lesz rossz nem nekem ;)

2014. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jólvan, azért ha megengeded megpróbálnám így először mielőtt levágdosnak belőle. Mellesleg kb 6 éve a kezemet használom, elég sokszor egyszer nem repedt be vagy gyulladt volna és volt rá példa hogy keményen csináltam.
2014. okt. 29. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!