Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szeret, el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeret, el tud fogadni nem tökéletes testtel is?

Figyelt kérdés
Nem taszító, durva hibára értem, inkább átlagos testalkatra céloztam.. nem tökéletes, de nem is borzasztó.
2014. okt. 29. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret utána már nem foglalkozik a külsőségekkel. Az a nem szeret fázisban van...
2014. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El hát. Engem már nem érdekel ki mit gondol, eleve minek hasonlítgassam magam másokhoz. Genetika és kész, attól még ugyanolyan ember mindenki.
2014. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szépség belülről fakad...


"nem azért szeretem mert szép.... Azért szép, mert szeretem"

2014. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret, elfogad úgy is. Csak odáig kell eljutni... :)
2014. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én exemnek pici melle van ferde volt a gerince és furi volt a feneke izmos vagy hogy mondjam szoval volt bene sok olyan ami nem tökéletes de anyira szeretem hogy mindent szeretem benne
2014. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jó ezt olvasni :)
2014. okt. 29. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret elfogad amilyennek vagy. Én is elsősorban arra törekszek, hogy a barátom minél szebbnek lásson. :)

A többi kritikát pedig meghallgatom szívesen.

2014. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!