Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedni? Bonyolult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismerkedni? Bonyolult. Lenn!

Figyelt kérdés

Nos, először is kezdeném azzal, hogy 16 éves lány vagyok.


Másfelől pedig van barátom, tehát nem vagyok szingli. A jelenlegi barátommal a kapcsolatom nem túl jó, úgy érzem én csak egy mellékes szereplője vagyok életének, akit teljesen hátulra helyez. Már beszéltünk erről, ő nyilván tagadja, de én továbbá is ezt érzem. És mivel nem vagyok megelégedve vele, se a kapcsolattal (így se, hogy beszéltünk már erről), úgy gondoltam, lépek. :) Hisz nem ragadhatok le életem végéig egy olyan fiúnál, akivel nem vagyok boldog, pláne ilyen fiatalon, amely életszakasznak a boldogságról kéne szólnia. Egyszerűen magánéletileg nem tudok mellette kiteljesedni. Nem fogom őt megcsalni, de nyitott vagyok egy új kapcsolatra. Ha megismerek valaki olyat, aki jobban elvarázsol, mint a barátom, akkor szakítok a barátommal természetesen, szóval nem fogok egyszerre 2 vasat a tűzben... Hogy miért nem most szakítok vele? Egyrészt, mert állítása szerint szeret (bár ezt nem érezteti velem), másrészt neki most nagyon nehéz időszaka van a sulijában, rengeteget kell tanulnia és nem szeretném most még ezzel is terhelni.


Kérlek ne jöjjenek a "ri*nc" "kva" meg az ehhez hasonló kommentek, mert én legalább őszintén elmondtam, sokan még maguknak se vallják be h a meglévő párkapcsolatuk mellett ismerkednek, flörtölgetnek másokkal. Ha nem vagy rám kíváncsi, lapozz el az oldalról és ennyi. Ha meg igen, akkor írj! :)


2014. okt. 29. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet akarunk@
2014. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Korrektnek tűnsz, csak azt nem értem, miért pont itt? :)

Itt olyanokba boltik az ember, hogy leesik az álla. Mondjuk jó barátokat is szereztem már itt :)

2014. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hopp az kimaradt, hogy nem szexuális téren szeretnék ismerkedni elsősorban, szóval az intim képesek légyszi ne írjanak. :)


Komoly fiúk írjanak.. :)

2014. okt. 29. 20:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol máshol? :D Sajnos még nem vagyok abban a korban, hogy bulizni járjak, a hobbim pedig szintén olyan, amit csak lányok csinálnak... a suliban pedig... 16 éves fiúkkal? Nem.. :D
2014. okt. 29. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen megismernélek bár én 24 éves vagyok.

Ha van kedved, beszélgessünk :)

2014. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem van barátnőm és nem is akarok szaktani vele. hm?:D
2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kapkodd el ezt a dolgot. Főleg ne itt a GYK-n kérdezgess ilyeneket.
2014. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!