Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem megujjazni magamat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megujjazni magamat! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok de nagyon ki szeretném próbálni milyen is az amikor van bennem valami. Én leginkább attól félek hogy ezzel átszakadhat a szűzhártyám és ezért aggódom egy kicsit mert nem így szeretnem elveszteni. Ezért szeretném ha tapasztalatok alapján segítenétek nekem.

2014. okt. 29. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
csak simogasd a csiklód aztjóvan
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak simogazsd, dörzsölgezsd a csiklódat először. Hány éves vagy?
2014. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Először is döntsd el, hogy most akkor szeretnéd-e vagy sem. Mert nem lehet egyszerre akarni és nem akarni.


Másodszor pedig, nem akarok álmatlan éjszakákat okozni neked, de elárulok egy titkot: a szüzesség nem a szűzhártyád meglétének függvénye. Nem azon fog múlni életed első szexuális aktusa, hogy van-e szűzhártyád vagy nincs, nem változtat semmit a helyzeten. Elárulom azt is, hogy sok nő eleve szűzhártya nélkül születik, de akiknek van, azoknak is könnyedén átszakadhat magától akár sportolás vagy bármi más miatt. Ha most kiderülne, hogy neked éppenséggel valami miatt átszakadt a szűzhártyád, öngyilkos lennél, mert nem egy fiú szakította át a nemi szervével?...

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

nem az ujjadtol nem leszel szuz..hanem ha jart mar benned farok..o_Oo_Oo_O

nyugodtan ujazd magad .....atol meg szuz maradsz...

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha át is szakítod a szűzhártyát, még szűz maradsz

az átszakadhat tampontól vagy sportolástól is, de attól még szűz marad

amíg nem jár benne farok, addig szűz (és attól még fájni fog első alkalommal)

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a szüzesség egy fogalom, amit akkor veszítesz el, ha hús-vér f.asz van van benned

a szűzhártya sok mindentől kiszakadhat.. sportolástól is attól még szűz vagy mert senkivel nem feküdtél le.. fel sem tűnik ha az a hártya elszakad

nyugodtan ujjazd magad ettől még szűz maradsz és egy ujjtól bajod nem lesz, ismerkedj a testeddel és az érzésekkel!

2014. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 de az nem számít. A simogatás nem igazán jött be. Szerintem az ujjazás az egy kicsit élvezetesebb lehet. Csak félek.
2014. okt. 29. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
De mégis mitől félsz kérdező? Ha átszakad véletlen a szűzhártyád, attól még nem lesz semmi bajod.
2014. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én se ujjaztam még meg magam....énis 14 vagyok és énis félek xd de nekem a simogatás bevált:)
2014. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!