Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek annak érdekésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek annak érdekésben, hogy alakuljon valami köztem és a volt tanárom között?

Figyelt kérdés

Jelenleg még a tanárom, de végzős vagyok, jövőre már egy másik városban fogok egyetemen tanulni. 9. osztályos korom óta szerelmes vagyok belé, és egyszerűen nem bírom elviselni azt sem, ha egy másik fiú hozzámér. Miatta nem is volt még egyetlen barátom sem. 9-10.-ben tipikus szerelmes diáklány voltam, 11.-től viszont szándékosan kerültem, távolságot próbáltam tartani. De itt vagyok megint, az idő eddig sem segített, én belebetegszem, ha csak így itt kell hagynom. Neki sincsen családja, valószínűleg barátnője sem. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Nem akarom a tipikus "női fogásokat" alkalmazni, pl. kivágott felső, nem is akarom neki konkrétan elmondani, vagy felajánlani, hogy feküdjünk le. Ez túl közönséges, jelenleg azt sem tudom, hogy mit gondol rólam.


Tisztában vagyok vele, hogy ő nem akarna rendes kapcsolatot egy diáklánnyal, kínos lenne neki a családja és a kollégái előtt is. Nekem sem lenne jó, ha mindenki erről beszélne. De ha kialakulna közöttünk egy kapcsolat, és ez kitartana egy ideig, pl. hétvégenként találkoznánk, engem már az is nagyon boldoggá tenne.


És igen, szégyellem magam, amiért pont a tanáromba szerettem bele, de hiába próbáltam elnyomni, egyszerűen nem megy. És mivel mindketten függetlenek vagyunk, én már nagykorú, hamarosan pedig megszűnik a tanár-diák viszony... Miért ne?


Ti mit tennétek a helyemben, hogy úgymond "elcsábítsátok"? Hogyan ismerhetne meg ő is jobban engem? Csak úgy beszélgetni nagyon nehéz vele, mert általában rohan a következő órájára, vagy pedig egy másik diák vagy tanár keresi fel.


Remélem, ti tudtok valami okosat mondani, azon kívül is, hogy felejtsem el. :)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. okt. 30. 00:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, nem olvastam el a mesét, de ha nem most a tanárod akkor ugyan úgy mint bármilyen nônél.
2014. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:D

Igen, tényleg elég sokat sikerült írnom. Azért remélem, lesz, aki elolvassa... És egyébként a szövegben utaltam rá, de én vagyok a lány. :)

2014. okt. 30. 01:01
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Èn szintèn nem olvastam el, de sok sikert! :3
2014. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Na jó, rossz időpontban jöttem ide tanácsért, inkább azokban bízom, akik majd nappal írnak.. :)


De azért köszi a bizatást... :)

2014. okt. 30. 01:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
pl jövőre látogass be néhány órájára azzal az alibivel, hogy hiányzik a gimi, meg az órái, óra után meg menj oda beszélgetni vele és mondd neki, hogy mennyire hiányzik egy ilyen tanár stb
2014. okt. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez igaz is, tényleg hiányozni fognak az órái.. :) De én inkább azt szeretném, ha most észrevenne és alakulna valami. Legalább vegyen észre és érdekeljem. Erre valami ötlet?
2014. okt. 30. 01:18
 7/17 anonim válasza:

Mit tanít? :) érdeklődj a tantárgya felől légy kíváncsi és óriási legyen a tudásvágyad. Éreztesd vele hogy ő milyen "húúdeértelmeswow" és nézz fel rá. Ha más diákok is felkeresik ahogy mondtad. Tedd ezt te is. Csak például hogy magyarázzon vmit el neked vagy meséljen vmiről (amit előtte gondosan kitalálsz mi legyen az, majd utána nézel hogy még intelligensebbnek tűnj, hogy nem is tudsz az ügyről amiről mesél ezek csak a te ötleteid és te így látod az összefüggéseket)

Őszintén sok sikert! :)

2014. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

#7es vagyok! És n igen, elolvastam a "mesét" :) szántam rá időt.. ._.

Remélem összejön sok sikert! :) HAJRÁ! :)

2014. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a "tanár úr"?
2014. okt. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!