Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha megmondom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha megmondom ezt a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom,már 4 éve tanít,nagyon jóban vagyunk,bármit megbeszélhetek vele,mindig segít és szívesen meghallgat.

Az utóbbi időben azonban nagyon megtetszett egy fiú,és kiderült hogy az ő fia. Megmondhatom neki? Nem várom el hogy segítsen,sőt semmi ilyen szándékom sincs,csak hogy hátha tudna mondani pár szót róla.Megpróbáljam? Ez gáz lenne a tanár szemében?Vagy inkább aranyos?

18/L


2014. okt. 30. 07:38
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Őszíntén szólva nem lenne se aranyos se gáz.... najó talán inkább kicsit mind2 én a helyedben nem mondanám el... de nem hiszem hogy gond lenne belőle ha elmondod.
2014. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg. Ha szóba kerül osztályszinten a fiuk, vagy hasonlok, de benyögheted hogy a tanárúr/tanárnö fia is nagyon jól néz ki. Ebböl leszürhet bármit, de mégsem gáz. :D

Szemtöl szembe szerintem ne. Gondold át a következményeket!

2014. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vicr4m ***** válasza:

Semmiképpen, ha csak nem akarod előre ellőni minden esélyed. Egy srác se örülne annak ha a vasárnapi ebédnél mindig arról lenne szó, hogy "na mi újság azzal a lánnyal?". Ha már oda akarsz menni vkihez, akkor a sráchoz menj oda. Pl. megkérdezed h a "Te apukád Dorogi tanár úr?", aztán pár szó, elmondod h nagyon bírod, úgyhogy biztos ő is jó fej, majd mondod, hogy most sajnos sietsz, de majd még beszéltek.

23f

2014. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sajnos nagyon messze élnek egymástól,és nem hiszem hogy pont én kerülnék köztük szóban.. de rendben hagyom is a témát.

2014. okt. 30. 07:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Én jártam az angoltanárom fiával:)


Azaz maikor összejöttünk már nem tanított, de elmondhatatlanul zavarban voltam amikor először voltam fent náluk és az anyukája is otthon volt.


Jó ez nem válasz a kérdésedre, de muszáj volt megírnom.

2014. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja hogy az ő fia, de ha mégsem, akkor lehet hogy nem neked kéne leleplezned.
2014. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Te honnan tudtad hogy a Dorogiról van szó? :O
2014. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DD köszi srácok!
2014. okt. 31. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!