Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha egy fiu tisztara belem van zugva de nekem nem tetszik hanem mas es megsem akarom verig serteni azzal h megmondom neki h utalom? Valaki segitsen ketsegbe vsgyok esve!

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt egyszer hasonló helyzet, ráadásul a srác (akinek nagyon tetszettem ) haverja volt az, akibe én belevoltam esve :P :)

Szerintem ha nyugodtan közlöd vele, hogy sajnos nekem nem tetszel, azzal megvan oldva. És lehet hogy eleinte eléggé el lesz keseredve, de még mindig jobb hogy ha őszinte vagy, mintha inkább húzod halasztod a dolgot. Lehet megutál, de még mindig jobb szerintem, mert így neked is neki is rossz.

L/20

2014. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy mar probaltam elmondani de nem akar leszallni rolam de en nem vagyok olyan beszologatos tipus kicsit felek ettol az egesztol mert erzem hogy valami irtozatos nagy baromsagba keveredtem mert en annyira nem akarok tetszeni senkinek (najo majdnem senkinek) de foleg nem annak a fiunaj. De azert koszi a tanacsot majd meg probalkozom!
2014. márc. 29. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!