Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő szituról? MIt tennétek a helyemben (lent több)

Figyelt kérdés

Szóval. Nekem tetszik egy fiú, a legjobb barátnőmnek elmondtam, aki ezerrel nyomul a srácra azóta. Szerintetek állítsam le, vagy inkább hagyjam rájuk?

Ja és még a sztorihoz hozzátartozik, hogy a srác hidegen beszélt vele az internete, élőben pedig oda sem ment hozzá.



2014. okt. 30. 12:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Korotok?
2014. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állítsd le.
2014. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
őt nevezed te a legjobb barátnődnek?
2014. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

12:25-ös

Én_15, barátnőm:16 a srác szintén 16..

2014. okt. 30. 12:34
 5/12 A kérdező kommentje:

12:28

Inkább csak neveztem.

De bekönyveltem annak, hogy még nem elég érett.

Ugyanis volt már hasonló eset, mikor ugyan ezt eljátszotta egy másik barátnőjével..

2014. okt. 30. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejött neki a srác amúgy is, és rájött, hogy konkurencia vagy, és ideje lépnie. Nem tudhatod, mi folyik a háttérben. Bár ha valóban a barátnőd lenne, akkor megbeszélné veled. Egyszerűen felejtsd el, és "nyomulj rá" te is a srácra. :)
2014. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez egy sunyi kiscsaj ne ápolj vele szoros barátságot!

A srácnál pedig lehet még esélyed, de egyértelmű, hogy a barátnődnek nem.

2014. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Egy suliba jártok mind a 3-an?
2014. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

12:58

Nem.

A lány felettem egy évvel, de egysuli , a srác pedig nem is idevalósi, csak gyakran van itt, szóval vele nem.

2014. okt. 30. 13:00
 10/12 anonim válasza:

Ahogy gondolod, de:

1. Ha békén hagyod őket lehet hogy egyszer csak a fiú enged neki aztán össze jönnek és akkor ezt nagyon fogod bánni..

2.Szerintem az is jó lenne hogy ha a "barátnődnek" megmondanád hogy neked rosszul esik hogy nyomul a fiura. Ha a barátnőd nem hagyja abba egyszerüen hagyd ott, mert szerintem egy ilyen ember nem méltó a barátságodra

3. Vagy oda mész a fiúhoz és kerekperec megmondod nwki hogy tetszik. Ezzel nem vesztesz semmit

2014. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!