Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nemis akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nemis akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, 1,5 hónapja bejelölt mert szimaptikusnak tűntem neki. Ez idő alatt kb folyamatosan írt, de a talikra a célzást sose vette, és felvetettem mint ötletet, annyit mondott hogy jó ötlet, valamikor akk fogunk. De nem is kérdezi, és nem tudom hogy mégis mennyit várjak még. Tudom hogy fél éve van túl egy durva szakításon, és hogy még nem nagyon ismerkedett netről..de akkor mi a fenét akar? barátkozni?

18L (egyidősek vagyunk)

És nem tűnik félénknek, elég értelmesnek


2014. okt. 30. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el te, nincs ebben manapság semmi gáz, ha a csaj mondja.
2014. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!