Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megerőszakoltak, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samanta :) kérdése:

Ha megerőszakoltak, de nem akarom elmondani a barátomnak, akkor mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Mert beszéltünk róla hogy mind a ketten még szüzek vagyunk, de ki fog derülni hogy én már nem..
2014. okt. 30. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy mégse vagy az.
2014. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ez eleg komoly dolog..sztem el kellene mondanod neki
2014. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod elmondani? Egy kapcsolatban muszáj őszintének lenni,mert ha nem akkor el is romolhat az egész kapcsolat.
2014. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Csak akkor mond el a barátodnak.ha komoly és úgy érzed meg tud érteni.
2014. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ez családon belüli akció volt az még durvább. Ne barátodnak mesélj erről hanem a megfelelő hatóságoknak. Ennek meg van a módja.


De a kérdésedre: nem kell bevallanod, hogy nem vagy szűz. Nem fogja észrevenni. Van olyan, hogy nem dől a VÉR olyankor. Nézz aranyosan és mond, hogy te sem érted nem erre számítottál. Ja kérem... ez hazugság, de ezt akarod.

37F

2014. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondd el, bíznod kell benne.

Ha normális, akkor biztosan megért, sôt ezentúl jobban fog vigyázni rád.

Ha meg azon akad fenn, hogy nem merted eddig elmondani, és azt mondtad, hogy szûz vagy, akkor...

2014. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell elsietni: akkor mond már el, ha már tényleg annyira együtt vagytok, h megbízol benne teljes mértékben.
2014. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt veled! :(


Amikor itt az ideje, akkor mondd el neki mindenképpen, főleg azért, mert azt hiszi, hogy szűz vagy, mikor pedig már nem. És mondd meg neki az okot, hogy miért mondtál mást.

Másodszor meg, a ha nem tudtad lelkiekben feldolgozni a szörnyűségeket, akkor ez kihatással lehet a kapcsolatotokra. (Remélem feltudtad, de amit írtam, az csupán egy opció.)


Főleg azért mondd el, mivel egy jó kapcsolat a bizalomra, az őszinteségre és a jó kommunikációra alapul, és ha ezek nincsenek meg, akkor halott a kapcsolat.

2014. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most nem azért de megerőszakoltak és a legnagyobb bajod az, hogyan mondd el barátodnak?

Nekem az lenne a legnagyobb problémám, hogy hol, hogyan tegyek feljelentést, hogy elkapják a szemetet és leültessék.

2014. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedvesek vagytok:) Nem most történt. Viszont most attól félek hogy hazudtam a barátomnak ugye, és ha elmondom az igazat akkor meg az lesz hogy miért nem voltam őszinte, és utána sajnálni fog. Amit nagyon nem akarok:(
2014. okt. 31. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!