Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek meg egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy szinte érzéketlen lányt?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy lány, de szerintem nagyon szép. Onnan tudom hogy érzéketlen, mert mindenki fél tőle, amiért olyan "rosszcsajos" imidsze van. Nem foglalkozik mások érzéseivel, szemrebbenés nélkül beletapos azok lelkébe akik beszóltak neki, de olyan durván hogy már sírnak is. Csak egy barátja van, egy kövér, szerencsétlen, csúnya lány. Egyébként ezt a lány (aki tetszik) mindenki utálja, csak a fiúk mernek neki beszólni,de már ők se nagyon pont azért mert olyan durván visszaszúr. Még sosem volt pasija. Engem nagyon elbűvöl a gátlástalan, cinikus, porig alázó személyisége. Egyszerűen fülig szerelmes vagyok. Egy lázadó, aki nem követi a divatot, nem pasizik, nem viselkedik úgy mint egy ...... és mégis eszméletlenül vagány. De félek ha oda megyek engem is porig aláz, mert eddig a barátnőjén kívül még senkivel sem láttam kedvesnek. És mi van ha összejövünk, de velem is ilyen lesz? Egyébként anyukám és az ő anyukája legjobb barátnők, és anya mesélte hogy az ő anyukája ( remélem nem túl bonyolult xd) elpanaszolta hogy a lánya érzéketlen, mindenkivel bunkó a családi körében (kivéve a szüleivel) még soha nem látta sírni. Már el akarja vinni pszichológushoz. Hogy szerezzem meg ezt a szívtelen lányt?
2014. okt. 31. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy az alázatos kutyája leszel, és alig várod, hogy elverjen az ostoraval. Közben szolitsd urnodnek.
2014. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kell neked egy pszichopata?
2014. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen nők önmagukat szeretik mindenki mást nem mert azt hiszik magukról hogy ők a tökéletesek stb. ergo vedd fel a stilusát a beszéd modorát és utánozd nyűgözd le és mutasd azt neki hogy téged nehéz megszerezni és akkor elbüvőlöd és ő akar majd megszerezni téged.

Engem így szedett fel a pasim akivel már 6hónapja együtt vagyunk.


Ja és a csaj szpichés próbléma miatt ilyen valami történt vele ami miatt ilyen lett mert ez a viselkedés nem normális dolog egyáltalán. Lelki eredetű dolog miatt ilyen amit nem volt képes feldolgozni pl. moleztálták gyerekként vagy hasonló más mély lelki eredetű dolog miatt.

Ja és az ilyen pasik mint te akiknek ezek bejönnek azt jelenti hogy felnőttként te a párkapcsolatban papucs pasi leszel aki szolgája a csajt aki dirigál neki. Gondolkozz el kik jönnek be és neked hol lesz a helyed a kapcsolatottokban.

2014. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy mindketten 17 évesek vagyunk
2014. okt. 31. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy tényleg érzéketlen, lehet, hogy csak nem mutatja ki. vagy pont, hogy nagyon is érzékeny és ezzel a szívtelen imidzzsel takarózik. szerintem ne mutasd ki, hogy nagyon odavagy érte, de azért próbálj meg valahogy közeledni felé. először csak semlegesebb dolgokkal és ne legyél túl tolakodó, az ilyen lányok nem szeretik az egyértelmű nyomulást. szoktatok azért beszélgetni néha? vagy mennyire vagytok jóban?
2014. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát kb olyan semleges. Nekem még soha nem szólt be, de nem is nagyon beszélgetünk. Az a baj hogy nekem kicsit nehéz felvenni a személyiségét, mivel nem nagyon vagyok ilyen fajta, csak szeretnék ilyen lenni, ezért is bűvöl el hogy ő milyen könnyedén és gátlástalanul szól vissza másoknak
2014. okt. 31. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Előre szólok hogy két ilyen "nagy személyiség" kapcsolatban nem működik, mert ha te is olyan leszel mint ő lehet bejössz neki de ugyanúgy dirigál majd neked is ergo papucs leszel vagy összevesztek és szétmentek rögtön.
2014. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki állandóan "rossz" annak csak egy ölelésre van szüksége meg szép szavakra! :)
2014. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: rabold el, és tedd a szexrabszolgáddá.
2014. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!