Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú a barátnőjét áthívja egy délutánra a lakásukba (úgy, hogy a szülei nincsenek otthon), akkor biztosan lesz szex és / vagy petting?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért pókerezni szeretnél inkább? ilyen kérdést...
2014. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár.
2014. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de benne van a pakliban, hogy próbálkozni fog.
2014. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
barátom ma áthívott magukhoz, bár beszéltünk h még nem lesz semmi... de anya meg teljesen kiakadt, hogy ne legyek már ennyire naiv, meg nem az a menő, hogy minél hamarabb ágyba bújok valakivel. Mondtam neki h nem akarok még ágyba bújni vele, de anya kiröhögött... állítása szerint miért hívott volna át?! Kezdek félni ettől az egésztől.. :/
2014. okt. 31. 10:47
 5/14 csabika1971 ***** válasza:
Hát biztosan bepróbálkozik ha elmész. De ha jól választottál, nem fog történni semmi ha te nem akarod.
2014. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

anya tegnap totál ki volt akadva rám h átmegyek hozzá, egész este veszekedtünk kb... mondtam h nyugodjon meg, nem szeretnék még lefeküdni vele! erre annyit mondott, hogy nem az számít, hogy én mi szeretnék, hanem az, amit ő....


16 éves vagyok amúgy

2014. okt. 31. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Biztos nem tv-zni hívott el, csókolózni, ölelkezni minimum szeretne, aztán pedig lehet szeretné majd megkóstolni a puncid, ha eddig nem tette.

Szexre szerintem nem olyan nagy az esély. Ám minek van barátod, ha még ennyire minimális testiségre sem állsz készen? De most komolyan kérdezem, minek neked fiú??

2014. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 csabika1971 ***** válasza:

Szerintem dicséretes a dolog ha még 16 évesen ellen állsz a dolognak. De anyád bocsi fura. Mi az, hogy nem számít te mit akarsz, csak az amit a fiúd?

Kettőn áll a vásár.

Vagy anyád ennyire nem bízik benned, vagy csak ennyire lenézi a választásod, és azt hiszi ahogy átléped a küszöböt rád vetve magát megerőszakol?

2014. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Készen állok rá! Volt 2 fiú, akivel már úgymond volt petting (nem orális, hanem csak ruhán keresztüli dolog). Az exemet már orálisan is kielégítettem, habár arról nem tud anya.


Most még úgy érzem, hogy nem tudnám levetkőzni azt, hogy szégyenlős vagyok, mert eléggé az elején tart a kapcsolatunk. Ilyen ruhán keresztüli pettingben benne lennék, orálisban még nem, pláne a nyalásban.


Anya annyira a fülembe ültette a bogarat és megzsarolt érzelmileg, hogy már bűntudatom van attól az egésztől, hogy átmegyek hozzá, és OLYAN dolgokat meg pláne nem szeretnék csinálni.


Nem vagyok már óvodás! Máskor anya nézi nekem a fiúkat, és sokszor rosszabb, mint én (egy kamasz), de ha a kapcsolatom komolyabbra fordul, akkor már veszekszik velem! Ááá, nem tudom mit tegyek :( tök bűntudatom van az egésztől...

2014. okt. 31. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
ne avasd be és kész. a ti magánügyetek, ettől ne legyen bűntudatod. te tudod mit csinálsz, ennyi bőven elég. de kicsit hülyén áll a dolgokhoz. nem hogy segítene még nehezíti az egészet.
2014. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!