Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki flörtöl velem, és szerintem tetszem neki. de még amikor megismerkedtünk mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig mondanak olyanolat, amiket nem gondolnak komolyan.
2014. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor csak kefélni akar veled.
2014. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.válszoló.. csak kefélni? akkor menjek és keféljem meg??
2014. okt. 31. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
az emberek mondanak dolgokat, aztán megváltozik a véleményük.. én is régebb azt mondtam (látva a többiek szerencséjét) h osztálytárssal sohaaaa, aztán most meg mégis összejöttem eggyel... van ez így.. ha neked is tetszik, hát vágj bele ;) de azért ha mondjuk már komolyabban flörtöl, akkor kérdezd meg h mégis mit akar... pontosan mit értesz azalatt h "flörtöl"?
2014. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!