Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet akkor, ha egy ember rosszul csókol, vagyis nem tud "jól" csókolni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az lenne a kérdés "éle", hogyha így van akkor mit tegyen az aktuális személy? Sokan úgy vélik ez egy "adott tulajdonság" és "alapból kellene jönnie", hogy jól megy, de mi van ha mégse, mi a teendő ebben az esetben?


Lehetőségek végtére is: 1.Törődjön bele, így járt. 2."Gyakoroljon"? Ezt nem igazán értem, hogy hol és milyen módon ezt elvégre nem szokás tanfolyamokon tanítani ha meg csinálja az ember akkor már "élesben megy". Aztán ha nem jól akkor az is egy "kiábrándító pont" mondhatni "válóok" (pontosabban dehogy mert ebben az esetben ha már pár hónapig meg tud tartani valakit akkor ünnepelhet.


Ha meg meg is tanulja akkor is ott maradhat mint probléma az hogy az egész a részéről erőltetett és "nem spontán" mert betanulta az egészet...


Aztán - mintegy újabb negatív bónusz gyanánt, csak hogy még "jobb" legyen akkor mi a helyzet ha az aktuális személy nyele rövid, vastag és jobban érzi az ízeket mint mások (meg több a nyála is)


Vagyis mi lenne a teendő ilyenkor? Vélemények, hozzászólások, sértések, a kérdező fikázása...?



#probléma #INFP #grátisz #bónusz #Qijote #mutáns kinézetű alak
2014. okt. 31. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a parnere megtanitja.:D
2014. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj te!:D Túlaggódod! :D

Én biztos nem várnám el a másikról, hogy csókkirály legyen. Igen, gyakoroljon, de a partnerével, és akkor amikor annak ideje van. Mit kell ezen szégyellni, majd ha eljön az ideje és lesz kivel, akkor majd lehet űzni, és egyre jobbnak lenni.

A csók az pont az a dolog ahol nem kellenek a mesterien összevisszaszőtt tervek hanem hagyni kell és TÉNYLEG jön magától, aztán alakul is magától, nem egy olyan nagy dolog ez :D

2014. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Kevesebb agyalás kéne és több ösztön.
2014. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az eddigieket olvasva úgy tűnik hogy akkor tanulható a dolog, nincs olyan hogy valaki "végleg elveszett" ezen a területen.


#2 A dolog nálam kissé bonyolultabb - volt már párkapcsolatom és - többek közt - az egyik nagy "Achilles-sarka" volt a dolgoknak ez, hogy ebben elég gyenge voltam (persze nem fő ok, csak hozzáadott egy kicsit, aztán ez is belekerült abba a bizonyos pohárba ami végül kicsordult...) Igaz akkor és ott úgy igazán szerelmes nem voltam - bár érzéseim voltak elég mélyen de azt amiről mások beszélnek nem éltem át. Lehet ez is kihatott rám e téren nem tudom pontosan. /Bár az is a történet része, hogy akivel voltam ő is ugyanoly mértékben kezdő volt mint én, de mint később kiderült inkább voltam én a hibás/.


Remélem azt, hogy legközelebb jobban elkap a dolog varázsa és akkor nem lesznek bajok... (Elsőre amúgy sem vagyok jó semmiben (még a gyakorlati vizsgákon is van hogy bukom elsőre, aztán másodjára már sokkal jobban megy, de ez már pszihológia, hogy elsőre mindent agyonaggódom)

2014. okt. 31. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!