Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de barátja van. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Már 2 éve padtársak vagyunk és egy idelye többet érzek iránta és nagyon jóban vagyunk de már 1 hónapos kapcsolatban va. Szerintetek elmondjam neki h mit érzek iránta?

2014. okt. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Még csak egy "idelye"????
2014. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha ne mond el egy casjnak, hogy szerelmes vagy. Inkább mutasd ki az érzéseidet.
2014. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondhattad volna 1 hónappal ezelőtt mikor még nem volt kapcsolatban, ezt most kicsit önző és irigy lenne tőled hogy úgymond pont most húznád ezzel az agyát amikor már nincs egyedül.
2014. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el.
2014. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baratom!

En is ugyanebben a helyzetben vagyok. A csaj aki teszik foglalt, es azert vettek el tolem me' nem volt batorsagom lepni.

16L

2014. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az hogy barátja van nemszámit ha jobbvagy mint a barátja ugyis veled lessz :) hidd el így van

üdv. egy leváltott pasi :)

2014. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!