Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spongyabob26 kérdése:

Szerelmes vagyok a mostoha tesómba (fiú). Mit tegyek? Nagyon akarja h elmondjam neki, mi a bajom, amikor lányokról beszél látja rajtam h valami bajom van (de ő nem sejti h miért). El mondjam neki h szerelmes vagyok belé, vagy ne?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 15:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok!!
2014. szept. 26. 15:27
 2/10 Orsy070 ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2014. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
El ne mondd már!
2014. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buford Tannen ***** válasza:
inkább ne ha nem akarsz családi botrányt :s
2014. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mit tegyel? Erre nagyon egyszeru a valasz. Felejtsd el! Mint "testverek" sosem johettek ossze, akkor meg minek a drama. Hagyd beken, ha nem akarsz botranyt
2014. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el neki. Lehet ez időszakos állapot.
2014. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jaj de okosak itt


- nem vér szerinti rokonok, tehát összejöhetnek bármikor, még házasodhatnak is

- elmondhatod neki, de ne várd, hogy viszonozza, és csak tőle függ, hogy onnantól hogyan él vissza ezzel

- ha véletlenül viszonozná, akkor viszont kényes lesz a kapcsolatotok amikor majd szakíttok esetleg

2014. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem vér szerinti rokonok, de képzelj el egy beszélgetés:


- De szép pár vagytok együtt!

- Jaj, nagyon köszönjük.

- Hol ismerkedtetek meg?

- Ő a mostohatestvérem.


Baromi jól hangzik. Unokáknak is jó mese lesz, mikor arról kérdezik, hogy ismerkedett meg a nagypapival.

2014. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jakupcsek Gabriella is így jött össze a férjével.

Mostohatestvérek voltak.



A kérdező sztorijánál az a necces, hogy ha össze is jönnek a tesójával, - már elnézést - de ebben a korban nem köttetnek életre szóló szerelmek, és ha csak pár hónapig tart és durván összevesznek, hogyan fognak utána egy fedél alatt élni tovább?

2014. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Jogos. van ilyen ismerősöm. összejött a mostoha testvérével, még a szülők is elfogadták. De én is kérdeztem, hogy mi lesz ha szakítanak? Így elég necces egy kapcsolat.
2014. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!