Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nálatok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nálatok mit jelent az, amikor egy lány kinézetére azt mondjátok, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
Bejön, vagy inkább olyan kishúg típus?
2014. nov. 1. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"aranyos" szinonimái:


elbűvölő, bűbájos, ennivaló, angyali, tündéri, elragadó, drága, cuki, ari, aranypofa, zabálnivaló, csábos, bájos, helyes, imádnivaló, takaros, tüneményes, édes, szeretetreméltó, édi, cukorfalat, tündibündi, cukimuki, szeretnivaló, husi, aripofa, kedves, cukkancs, cukipofa


jóindulatú, emberséges, szívélyes, jámbor, barátságos, kedves, szelíd, rendes, jót akaró, szimpatikus

jólelkű, melegszívű, lágyszívű, galamblelkű, önzetlen, nemes, jóságos, jó, vajszívű, jóindulatú, nagylelkű, készséges, segítőkész, szíves, figyelmes, tapintatos, finom modorú, előzékeny, jóakaratú, jószívű, kedves, nobilis, kegyes, emberi, gáláns, tiszta szívű, humánus, emberközeli, becsületes, emberszerető, udvarias, emberséges

2014. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a szókincsbővítést, de nem így értettem a kérdést. :)
2014. nov. 1. 00:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ilyet max. jellemre mondok, nem külsőre.
2014. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit?
2014. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam van, hogy tenyleg aranyosnak tartom, de ha kevesbe tetszik, akkor is ezt a jelzot hasznalom ra..:)
2014. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
azt, hogy szívesen elképzelném magam mellet, mint barátnőm :)
2014. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez megkönnyebbülés. :D Féltem, hogy nagyon rosszat jelent.
2014. nov. 1. 00:34
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

ARANYOS?

Szerintem olyan kishúg tipus. :-)

Pl mint Szabó Zsófi rövid szőkén.......

2014. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tetszetős, bejövős. :) Csak akkor mondom ezt rá.
2014. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De kis aranyos vagy :)
2014. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!