Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy aranyos lány miért jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyos lány miért jár egy sznob köcsöggel?

Figyelt kérdés

Tetszett ez a lány már régóta, és találkozott ezzel a sráccal.

Nagydarab, szőrös és úgy néz ki mint egy hobó drága cipőben. Ismerem, beszélgettem vele párszor, és tényleg okos, választékosan beszél, de valahogy felsőbbrendűnek érzi magát. Oké, idősebb, én 18 vagyok, ő 22. A lány, akiről szó van, 16. Szerintem öreg hozzá és úgy néz rá, hogy meg tudnám ütni. Mit láthat benne?


2014. szept. 14. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi, mert majom, bazi nagy pajszerral rendelkezik.
2014. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát egy hobót, drága cipőben. A csajoknak sohasem a kor számít igazán, úgy látszik, sajnos ő mélyebb benyomást tett rá, mi te, olcsó cipőben.
2014. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Okos, választékosan beszél, valószínűleg egy érdekes ember. (Vagy nem, de ha okos, annyira unalmas csak nem lehet.)
2014. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
verd szájba a kcsög sznob hobót,addig érzik magukat különbnek míg meg nem mutatod.
2014. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A lány kedvenc helyén dolgozik, szakács/pultos, de mellette valami műészeti fősulira jár. Szóval tényleg visz mindent egy hozzá hasonló lánynál.

Az fáj igazából, hogy ismerem, beszélgettem vele párszor, és tényleg jobb nálam, és hogy őszi szünetben együtt mennek Erdélybe kirándulni. És nem velem jön a lány.

2014. szept. 14. 01:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"verd szájba a kcsög sznob hobót,addig érzik magukat különbnek míg meg nem mutatod." Köszönjük az értelmes válasz, vérpistike. Leülhetsz, egyes.
2014. szept. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez van, öreg. Keress egy olyan csajt aki nem foglalt. Igazából teljesen mindegy hogy bunkó, jófej, szegény, gazdag, szőrös vagy milyen a srác. Ő van a csajjal, el kell fogadnod.
2014. szept. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha hiszel Istenben,megtértél,olvasod a bibliát,nem követsze l bünöket akkor Isten elvezet ahoz a lányhoz akit ő neked kitalált
2014. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!