Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez egy férfitől?

Figyelt kérdés
Bármit eltudtam volna veled eddig képzelni, de te nem állsz erre még készen.
2014. nov. 1. 07:06
1 2
 1/11 mantis religiosa ***** válasza:
Nem hagytad magad ágyba vinni, de később még elképzelhető, hogy próbálkozni fog.
2014. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy lehetett volna több, de most már nem.
2014. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat ha nekem ezt mondana egy ferfi, akkor arra gondolnek, hogy keres egy lanyt, akivel el tudja kepzelni a kozos jovojuket, de nem velem.. tehat vagyodik egy komoly kapcsolatra, de amilyen en vagyok az neki nem jon be teljesen. En otthagynam, de mondjuk a ferfiak szeretnek ilyen baromsagokat mondani, az en baratom is amikor terveztuk az osszekoltozest akkor ilyesmit mondott, el is vette az egesztol a kedvem, most meg tiszta ideg, hogy nem akarok hozza koltozni. Miota en maskepp tervezem azota o nagyon akarja, amikor benne lettem volna akkor meg bizonytalankodott, de sajnos belolem kiolte ezt az erzest, ezzel. A ferfiak vigyazhatnanak miket mondanak, mert a fene nagy szerelmet felejuk le tudjak rombolni, aztan meg kiakadnak, hogy miert hagyjuk ott oket..
2014. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagyon nagyon jó megfigyelő, átlát az embereken, és nem a f.rka vezeti.


Ez egy jó pasi, de okos. Ami azt jelenti, hogy egy kapcsolatban egyedüli vezető az ő szerepe és nem engedi át a stafétabotot.

2014. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 Nem fog, ez egyszer lép le egy nőtől, és többet nem tér vissza.
2014. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gyerek család esküvő közös élet de te nemvagy ere kész.

lehet fiatal vagy bulizni akarsz vagycsak szimplán élni és nem olyan a felfogásod ami egy ilyen kapcsolatba kell.

2014. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én családra vágyom, nem bulizok. Csak nem úgy reagáltam a közeledésére, ahogy várta. :(
2014. nov. 1. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
átlát rajtad anélkül hogy megszólalnál, vannak ilyenek de nagyon ritkán. És nyilván te is úgy gondolod hogy nem állsz még készen egy kapcsolatra...
2014. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na ez azért humoros, mert 8 évvel fiatalabb vagyok nála, de kettőnk közül ő a komolytalan.


Szerintetek elveszítettem? :(

2014. nov. 1. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert meg nem veszitetted el, de beszelj vele, hogy o mit szeretne es mond el neki, hogy Te mit es hogyan szeretned..
2014. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!