Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki hogy a nyakkiszívás ciki?

Figyelt kérdés

Miért gáz az ha utána meglátszik?


Kort is írjatok légyszi.


2014. nov. 1. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

mert ciki, a tiniknek még menő dolog lehet, hogy milyen jó kiszívták a nyakam de egy normális felnőttnek már ciki

21L

2014. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskolaban meg lehet, hogy meno, de egyetemen, munkahelyen mar kirohognek. Gyerekes.
2014. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyak, mint erogén zóna kényeztetését úgy is meg lehet oldani, hogy utána egyáltalán ne látszódjon semmi. A nyak kiszívása feltűnési viszketegségre vall, menőzés, és emiatt normális felnőtt emberek lenézik azt, akinek ilyen foltok vannak a nyakán.
2014. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerűen idétlen és hülye szokás.
2014. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz és komolytalan embernek tartom azt, akinek ki van szívva a nyaka.

20/L

2014. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
már őszintén, de az miért tehet róla akinek kiszívták a nyakát? a logikátok mentén haladva maximum a párjuk lehetne éretlen, komolytalan ember (aki kiszívja a másik nyakát )
2014. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudok egyet érteni a többséggel.

Szerintem ami jól esik mindkét félnek, azt csinálja csak. Aztán ha nyomot hagy, hát így jártak.

Ha mondjuk én a nő nyakának nem a közepét, hanem a testhez közelebbi részét szívom, ahol ruha szokott lenni egyébként, akkor már nem is látszik.

Meg ha esetleg meglátszana is, miért érdekes mások véleménye?

2014. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még tini koromban is veszettül közönségesnek találtam, amikor láttam, hogy ezzel vágnak fel a pasik meg a csajok. Most sem vagyok idős, de még mindig gáznak tartom.

22/L

2014. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta h felvágok vele? Egyszerűen nem foglalkozok azzal, h most foltos a nyakam vagy nem. Nem mutogatom direkt. Szimplán csak jólesik ha a barátom ezt csinálja velem, ő meg szereti csinálni. Akkor meg miért kellene leszoknunk róla?
2014. nov. 1. 09:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy szokjatok le rola. Mindenki azt csinal amit akar. Neked ki lehet szivva a nyakad, mi meg magunkban azt gondolunk amit akarunk rolatok.
2014. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!