Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne ál-profillal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ál-profillal kideríteni/megpróbálni kideríteni, hogy milyen csajok jönnek be a kiszemelt pasinak és van e barátnője?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen következményekkel járna. Tudom, gyerekes viselkedés de egyszerűen nem tudom máshogy kideríteni van e esélyem. Ha a saját nevemben csinálnám, lerombolnám az eddig felépített lehetőségeimet.

Ha valaki úgy gondolja hogy működhet, ötleteket is elfogadnék, hogy milyen szövegekkel lehet óvatosan puhatolózni.

Előre is köszi a hasznos válaszokat!


2014. okt. 28. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig milyen lehetőségeket építettél fel?
2014. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan személyről van szó, aki nyáron szinte hetente több száz emberrel találkozik. Sikerült elérnem, hogy hozzám bárhol, bármikor odajön ha meglát, megismer és egyből beszélgetést kezdeményez egy ölelés vagy egy puszi kíséretében.
2014. okt. 28. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

ááá, én maximum akkor vetemednék ilyesmire ha totál nem ismerem az illetőt és sehogy máshogy nem tudok infót szerezni róla.

nem javaslom, inkább beszélgess vele ha ilyen jóban vagytok, fölösleges itt álprofilkodni

2014. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!