Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy lánynak 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lánynak 17 évesen még nem volt senkije? Szerintetek hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki és ne ezért kezdj el ismerkedni és ne ilyen céltudatosan, szerintem legyél inkább spontán és nyitott, aztán majd úgyis jön valaki :)
2014. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ciki. sőt nekem sokkal szimarikusabb, mint amikor... na értitek. :)
2014. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ami ciki az az összes ciki ha? kezdetű kérdés. Kit érdekel ki mit gondol? Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, van elég.
2014. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#ultra_gáz_nem_vagy_yolo_pfhújj</irony>
2014. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg 18 évesen nem volt,és akkor mi van?
2014. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most azo pontoztak le akik olyan gyökerek hogy nem értik, vagy már 13-14 évesen aktívan nyomták az ipart. grat
2014. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak 17 éves srácként. Megmondom őszintén engem elég szarul érint a dolog, kezdek begolyózni tőle, nem azért mert ciki vagy nem ciki, leszarom más mit gondol, de nagyon szeretnék már egy kedves, aranyos barátnőt. De ez van. Sajnos vannak olyan fajta emberek, akiknek ez nem jön össze, én ilyen vagyok. Reméljük, hogy neked nagyobb szerencséd lesz.:)
2014. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még de nem azért mert nem lehetett volna hanem mert visszautasítottam őket. Nem olyan vagyok mint a korosztályom nagy része hogy mindegy hogy kivel csak valakivel legyen 17/f
2014. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!