Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kezdőszöveggel jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kezdőszöveggel jó levelet írni egy 19-22 éves lánynak facebook-on, ha ismerkedni szeretnék vele, illetve felszeretném szedni? 21/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, a képeid alapján szimpatikusnak tűntél ezért írok neked. De amúgy ha nem tetszel neki a fotóid alapján tökmindegy mit írsz :/
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Szia!" Hatásfok: 100%
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Amit az első ír, az nekem nem jön be, nullfantázia, általában mondom, hogy köszönöm, de nem szeretnék ismerkedni vagy vmi.


Írj vmi random baromságot, ami meghökkentő és különös. Arra TÉNYLEG mindig válaszolnak. :D


pl:

Szia, láttam az adatlapodat, és meggyőződésem, hogy te imádod a gyümölcsfagyit.


vagy


Szia, közvéleménykutatást végzek a házi dolgozatomhoz, szerinted is olyan vonzó vagyok, hogy legszívesebben örökbe fogadnál?


Tökmindegy mit írsz, az a lényeg hogy ne legyen sablonos, mert akkor érdeklődik, és még azt is tudod kompenzálni, ha nem vagy túl helyes.

Legalábbis én már csomó elsőre nem túl jóképű skaccal ismerkedtem, csak azért, mert jó dumájuk volt. :D


De ez az én módszerem, nem muszáj ragaszkodni hozzá, csak szerintem működőképes. :D

20L

2012. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én viszont pont az elsővel értek egyet. ha azt a gyümölcsfagyisat vagy a közvéleménykutatósat írnád, biztos, hogy mínusszal indulnál nálam...

19/L

2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem az utóbbi is tetszik :D Maradjunk annyiban, hogy lánytól függ, hogy válaszol-e :) Én mindkettő üzenetre felelnék... :D
2012. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én sem azt mondtam, hogy nem válaszolnék, csak azt, hogy mínusszal indulna...ami nem jelenti azt, hogy ne "tornázhatná fel" magát :D
2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A zöld szemed csillanása elárult valamit.

2012. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó :D Én az ilyen szövegeken szoktam nagyokat szakadni. Kaptam már kész szerelmeslevél költeményeket de én csak röhögtem rajt olyan bénák voltak XD
2012. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Szia,van kedved megismerni?" szerintem ez jó:D
2012. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban jó ha külsőre nem egy troll
2012. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!