Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magnóval való hódítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnóval való hódítás?

Figyelt kérdés
Valahol a 80-as évek környékén volt egy olyan dolog hogy a srác egy magnóval a kezébe megállt a lány ablaka alatt, a magnót az égbe tartotta és szerelmes dalt üvöltetett rajta. Mit lehet erről tudni? Honnan ered? Manapság egy ilyen mennyire sülne el jól? Másfél éves kapcsolatom van, tehát már nem az ismerkedős rész, de szeretek kedveskedni.

2014. nov. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sírok=D xD
2014. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olcsó romantikus komédiákon kívül az életben nem használták sehol ezt a módszert, legfeljebb a megveszekedett, törtető férfiak, akik képtelenek voltak feldolgozni, hogy kosarat kaptak és tovább erőltették a dolgot. Meg szerintem a lakóközösség, vagy a szomszédság nem nagyon díjazná, én minimum a kutyát uszítanám rá arra, aki az éjszaka közepén nekiáll valami nyálas szart üvöltetni a placcomon.
2014. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 manó1235 ***** válasza:
én ezt valamelyik filmben láttam :D
2014. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor már vigyél hangfalakat, nehogymá egy vacak magnóval rohangálj :D
2014. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez eredetileg valami amerikai dolog, ha valaki nem tudott hangszeren játszani.
2014. nov. 1. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2014. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi csak ablak alatt.

2014. nov. 1. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Csináld meg élőben. Kíváncsi lennék a párod hány szomszédja dobál meg és mivel.

Kedveskedj szép szavakkal, odafigyeléssel meg ilyenekkel. De azért ne szorítsa halálra a szereteted...

2014. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!