Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok bejönne nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönne nektek ez az orosz hódítási trükk? bővebben lent

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy beül mellém egy lány akit meg akarok hódítani, és haverommal megbeszélem, hogy legyen készenlétben ő is, aztán ugye beült mellém a csaj és este a városba úgy megyek, hogy felpörgetem jól a motort lámpánál, meg nem kötöm be magam, úgy indulok el, felgyorsulok városon belül 200-ra, cikázok a kocsik között, aztán satufékkel beállok a haverom mellé, a csaj ugye nem tudja h a haverom, aztán átnézek, kihívom versenyre, versenyzünk, egymás mellett, aztán lehagyom a haveromat, és megnyerem a versenyt aztán úgy gyorsulok 200-ra az egyenesben hogy közbe a csajomat nézem! nem az útra figyelek! a végén pedig a kereszteződésben megprögetem a verdát, farolva állok meg! és elkezdem a stírölni a csajt, és lesmárolnám. Nektek bejönne ez?

2014. szept. 12. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen egyszerű emberek vannak itt gyakorin... :')
2014. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Monnd, reakcióra vársz? De most halál komolyan kérdezem. Ha anyádra kéne esküdnöd, mit mondanál, mire vársz...?
2014. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem te vagy Vin Diesel, és nem valamelyik buta kocsis-csöcsös akciófilmből lépsz ki, addig az ilyesmi nem működik.
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

az egyik orosz barátom mesélte hogy a haverja aki ott lakik így szedett fel a discoba egy csajt igaz neki lambordzsinije volt de igy ment aztán megtörténtek a olgok..

nekem csak ey tuningolt polkym van de 210 et kiviszi de nagyon hamar eléri haveromnak pedig toyota yaris

2014. szept. 12. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt valaki nagyon korhazba akar kerulni!
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba? Temetőbe.
2014. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyszer mikor megkaptam a jgosit fel akartam szedn ia fagyis csajt de rosszul sült el, mert az volt a terv hogy kölcsönkértem havrom kocsiját, mert neki BMW volt aztán nagy zenével mentem, és befaroltam kézifékkel a gafyizó elé. Csak az a baj túlcsúsztmam és a padkának nekiment a kocsi és pukkant egy nagyot, mindenki kiment a fagyizóból...

Bementem a csajhoz még benen is lett volna de nem engedte el a főnök, aztán gáz volt mert a kocsi nem indult el mert kitört a htásó tengelye...és oda kellett hívnom egy autómentőt...

És nem jött össze a csaj..

De msot megmutatnám

2014. szept. 12. 20:55
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy csináld! De egy ártatlan lányt ne sodorj bele az idiótaságodba!!!
2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amikor átlépnéd a sebességkorlátozást, szólnék, hogy lassíts. Ha nem tennéd meg, a mobilomon hívnám a rendőrséget, hogy küldjenek egy járőrkocsit vagy rendőrmotort az útvonalunkra.


És ha valóban ilyet tennél, azt gondolnám rólad, hogy egy felelőtlen, idióta barom vagy, akinek a börtönben a helye, mielőtt még emberéleteket oltana ki.


Őszintén remélem, hogy ezt a kérdést te magad sem gondoltad komolyan.

2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha ilyen fasságokon jár az eszed belépőt váltasz a temetőbe kis fiam ! te idíóta!
2014. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!