Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egy bizonyos kifejezés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egy bizonyos kifejezés a lányok szájából ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy van egy lány aki úgy köszön meg valamit, hogy:

-Köszi Petike :D

és dugni akar velem, illetve már dugtunk is

van egy másik lány aki pont ugyanígy köszönt meg valamit, vajon ő is dugni akar velem? Igazság szerint azt érzem hogy igen, meg hogy akar is engem, de fél kimondani.

Annyi a különbség hogy az előbbi hölgy 35éves, az utóbbi meg 15


(nem csak konkrétan erre gondolok, írhattok tapasztalatot)



#lány #szöveg #kifejezés #ugyanaz #elhagyja a száját a szöveg
2014. nov. 1. 15:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen jelentheti ugyanazt. Ez egyénfüggő,hogy milyen helyzetben mit és hogyan köszön meg vagy fejez ki. Egy 15 éves lány nem hiszem,hogy így célozna a dologra. Kérdezz rá,hogy mit is akar,az a biztos. 15/L
2014. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen Petike, veled minden nő dugni akar. Anyád is.
2014. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az egész kerület dugni akar, Petike
2014. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
komoly a kérdés, én egy kedves érző lény vagyok aki nem akarja hogy átverjék :D
2014. nov. 1. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze Petike, érző lény, tudjuk.
2014. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Petike... Esetleg egy 6 éves kissrácnak azt mondanám hogy Petike. De ha egy kicsit is idősebb emberről beszélünk, semmilyen körülmények között nem jutna eszembe azt mondani, hogy Petike. Akár dugni akarok vele, akár nem. :)

19/L

2014. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!