Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mennyire tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mennyire tetszik, ha egy lány iszik egy buliban? Honnantól válik egy lány visszataszítóvá számotokra?

Figyelt kérdés

Általában szoktam inni bulikban, de sosem hányásig, földön csúszásig. Csak olyan felszabadultságig. Most lesz egy buli amiben majd ott lesz egy srác aki nagyon bejön és félek, hogy visszataszítónak fog találni ha látja, hogy iszok. Jó , nyilván mindenki inni fog, de azért ilyenkor egy lány azt akarja, hogy vonzónak lássák, és az ivás nem egy vonzó dolog szerintem amúgy.


Ti mit gondoltok erről fiúk? Mennyi az amennyit elnéztek egy lánynak?



18/L



2014. nov. 1. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez természetes, a barátommal és a társasággal jól érezzük magunkat.

18L

2014. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan részeg, hogy a földön fetreng meg nem tud megállni a lábán.. na ez visszataszító.
2014. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam a hányás a határ
2014. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyon nyugodtan, de tudja hol a határ.

Ha alig áll a lábán és két értelmes mondatot nem tud mondani, az azért elég visszataszító. (megjegyzem szerintem férfiben is gáz, aki annyit iszik, hogy nem tudja hol van.)

2014. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerje a határait 1-2 pohár bor, vagy feles nem zavar.
2014. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ameddig jól érzi magát és tudja korrigálni a cselekményeket ergo mint te is említetted ne csússzon másszon a saját hányásában az nonszensz egyik nemnél sem vonzó jelenség.

Az ,h egy lány jól érzi magát és iszogat semmi baj nincs vele egyáltalán nem visszataszító azért mert egy bizonyos alcohol mennyiséget elfogyaszt a barátaival és még egy kicsit láthatóan oldódik vagy felszabadul ez teljesen rendben van.

Viszont ha hangosan ricsajozva kulturálatlanul obszcén magatartást tanúsít trágár szavakkal karon öltve na az már visszataszító!

2014. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenfuggo hogy ki honnan tartja visszataszitonak. En no vagyok, de a pia alapbol taszit, meg a szaga is. En magam maximum par kortyot iszom (nagy nehezen :)) es mastol is 1-2 pohar az, amit meg elviselek. Amikor mar csillog a szeme es erzem a pia szagat, az taszit. Nem vagyunk egyformak. :)
2014. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!